Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

tebrik ederim kilo veren herkesi kendimi yüz karası ilan ediyorummm

hiç olurmu öyle şey haftaya inşallah iyi haberler bekliyorum ben bu hafta veremeyenlerden.

bu arada siz ne düşünürsünüz bilmiyorum fakat bildirimde bulunmayan arkadaşları 2/3 gün daha bekleyip listeden silelim diyorum .sonuçta emek veriliyor liste yapılıyor ama bildirim olmuyor.belki işleri vardır vs. diye 3 gün bekleyelim 3 gün gelmeyeni silelim derim ben.

siz ne dersiniz bu kuralda listenin oraya yazılsın. bence..

inş cnm haftaya daha güzel olur şu regl bitsin bide verceğim kilo az oldugundan hızlı vermeyi çok beklemiyorum

bencede şimdi ftarda dışarda olan veya işi olan yapamaz ama 3 gün normal tabiki

estağfirullah kötü niyetle söylemedim :)
geçmişte konuşulmuştur belki ben takip edemediğim için şimdi baktıgımda bi an saçma geldi o yuzden oyle dedim
şu söylediğin şeye bende katıldıgım için şimdi oturdu mesela :)
saçma geldi derken de ne neye bölünüyo onu anlamamıştım :)
yanlış anlattıysam kusuraa bakmayın kızlarrr :)

Bende bu konu hakkında düşünüyodum.Zaten bazı arkadaşlar sadece 'listeya katılmak istiyorum' istiyorum dedikleriyle kaldı. Perşembe gününe kadar ses cıkmazsa silerim , sildikten sonrada kücük bir not eklerim saygılar . :)

Çok mutlu oldum valla.Hiç beklemiyordum.Çünkü benden fazla kilo verenler var gibiydi.Tebrik edenlerede teşekkür ederim.İlk mesajımdada yazmıştım.30 mayıstan beri yürüyorum.Geçen hafta oruç tutmadım ama oruç gibiydim.Sadece arada lavaboya gidip su içiyordum.İşyerinde kalabalık bir ortamda çalışıyoruz kız erkek karışık.O yüzden birşey yiyemedim.Bu hafta sahurda k flakes yeşil çay ve biraz meyve .iftarda ballı tarçınlı sıcak su çorba biraz yemek.İstesemde yiyemiyorum zaten.Ekmek hiç yemiyorum.Çok uzun zaman önce bıraktım yemeyi.Bugünde oruç oruç yürümeyi denedim.Hiç zorlanmadım.Eşim kızsada devam edeceğim yürümeye.İnşallah devamı gelir.Hepimize bol şanslar...

kızlarr süpersiniz tebrık edıyorm ve maşşah dıyorum..
pufy ben bu hafta şehir dışına çıkıyorum inşallah pazartesiye gelebilirim gelemezsem beni mazur gör olur mu gideceğim yerde int yok bıldırım yapamam..

ben napıyımmm :) ben nerdeyse kılo alacaktım akşam yemelerı bana yaramıyor

herkesi tebrik ederimm, özelliklede birinci arkada$imizi :)

kizlar sizde $ahitsiniz o kadar çaba gösterdim ve sadece 300gr verdim ama bunada $ükür ben kilo alirim diye korktum açikcasi kendi kendime dedimki tabloda herkes ekside olurken ben artida olurum diye, ama yinede çok mutluyum her hafta 300gr versem bu ay 1 kg dan fazla vermi$ olurum

bu arada bazi kizlar 1 ila 800gr arasi verdim diye üzülmü$ bence halinize $ükredin, burda kendini öldürdü halde kilo veremeyen veya çok az verenlerde var, bernim için haftada 500gr vermek gerçekten rüya gibi olur.

Bu arada ben bu haftada ayni tempoda devam edecegim ama IDDA EDIYORUMKI GELECEK HAFTA VERDIGIM 300 GRAMI TEKRAR ALDIGIM YETMEZMI£ GIBI 200-300GRDA FAZLADAN ALACAGIM, herkes kendini bilir, ben bundan eminim

süpersinizzz kızlarrr tebrik ederimmm...

bende bende ben azdaha kilo almış olarak bitirecektim kızlar ben bu hafta aranızda olamıcam şehir dışına çıkıyorum buyuk ıhtımal oruç tutamicam pazartesi gelebilirsem bildirim yapacağım

ben de katılmak istiyorum. sabah ki kilom 65.4 idi. 60 olmak istiyorum. yarın ilk dfa oruç tutacağım. biraza yiyeceklerimi yazaım. eğer fazla ise ben yemeden uyarın.

1-2 bardak şekersiz çay
iki dilim ekmek
bir domates, iki küçük salatalk, bir biber
1 kk peynir
2-3 zeytin
bi iki çatal bal
bir şeftali
bir muz
azıcık üzüm

meyvesiz ypamam ben içebildiği kadar su.
zaten öteki laptopum bozuldu. servist slim in 6 videolarım gitti. ne güzel yapyordum. cnım sıkkın. ben şimdi evde spor olaak ne yapayım. birşeyler tevsiye edin bana.

cnm muz yerine başka bimeyve ye diyetisyen bana muz yeme demişti

sahur menüm ;

1 kase k-fleks
1 bugday ekmek
1 dilm domates
kücük parca peynir
az mı yemisim ya :44:

Son düzenleme:
İftar

1 hurma
1 kase yayla corbası
8 yemek kasıgı etlı bamya
2 dılım ekmek
1 kase cacık

Ara Öğün

200 gr kavun

Spor

1000 adım twıst shape

Su

3 lıtre

Sahurdan 1 saat once

100 gr yoğurt
2 kayısı

Sahur

3 dılım ekmek
Yarım haslanmıs yumurta
2 kk peynır
5 zeytın
Domates, salata

dereceye girenleri tebrik ederim daim olur inşallahhhhhhhhhh :)

ama oranları neye göre belirlediğinizi anlamadım en çok kilo veren 1. olmuyomu saçma geldi biraz

canım herkesin kilosu farklı, yani baılarımız 50li kilolarda bazılarımız 90lı kilolarda. Dolayısıyla 90 kiloluk bir arkadaşımız 3 kilo verene kadar 50 kiloluk bir arkadaşımız 1 kilo bile veremez belki. Bu durumda verdikleri kilonun vücud ağırlıklarına, yani kilolarına oranı hesaplanmalı. Bu formül, büyüme oranı formülünün uyarlanmış hali tam olarak. Öteki türlü olsa, tabiki en çok kilo veren hep kilosu yüksek olanlardan çıkardı, zayıf arkadaşlarımızın hiç şansı olmazdı.

haftaya daha çok gider inşallah, motivasyonumuzu bozmayalım. Biraz dikkat, abur cubur ve tatlılardan uzak durursak verebileceğimize eminim.

ben de dün listeler açıklandıktan sonra söyleyecektim ama çok acele olur diye söylemedim, dediğiniz gibi mazereti olan birkaç gün beklensin, sonra diskalifiye. Takımlarda 3. haftada silerdik, fakat burada zaten 4 haftamız var, birkaç gün mantıklı. Gelen gelir zaten.

Suyu mu az içiyorsun canım. İftardan sonra yeşil çayını ve suyunu fazla iç biraz. Ne yediğini hatırlayamadım ama ekmeği belki biraz azaltsan olur neden olmasın. Ya da çok az yiyorsan metebolizman tepki gösteriyorsa, bir kaç gün çok yiyip kandır, sonra azalt. Metebolizmamızla başedebiliriz, sonuçta biz daha akıllıyız.

Yavaş yavaş herkes vücudunu tanıyor, ben mesela en kilo verdiğim dnemlerde en büyük sırrım akşam 6'dan sonra hiç bir şey yememekti. Bir çok kişi meyve ye, şunu bunu ye metebolizman yavaşlar dedi, ama yiyince olmadı. 'da sonra bir şey yeme, yatana kadar toplamda 2 litreyi tamamla, form ya da yeşil çay. Her gün 200-300-500 gr. gidiyor biliyorum. Uygulayınca veriyorum. Ramazandan sonra deneyin. Gün içi çok abartmadan, akşam da dediğim gibi beslenin.

Ramazanda da orantılı yemekten sonra durmayın mutfak toplayın biraz koşturun, spor yapabilen yapsın. Sonra sadece abartmadan meyve ve bol bol su, yeşilçay. Neden gitmesin ki.

bende bende ben azdaha kilo almış olarak bitirecektim kızlar ben bu hafta aranızda olamıcam şehir dışına çıkıyorum buyuk ıhtımal oruç tutamicam pazartesi gelebilirsem bildirim yapacağım

iyi yolculuklar

sahur menüm ;

1 kase k-fleks
1 bugday ekmek
1 dilm domates
kücük parca peynir
az mı yemisim ya :44:

ben ce ideal.

sahur menüm
1su bard yarm yağlı süt 3-4 tane kayısı
yarı lt su

ben ce çok az canım, acıkmayacakmısın.

çok dengeli bir beslenme. 3 lt. suyu hangi arada içebiliyorsun canım, ben 2yi tamamlayamıyorum bazen.

Ben oruçlu değilim bir kaç gün, dün kötü oldu ama sabah ve öğlen yedim akşam iftarda da yedim abarttım biraz yani, sonra da madoya gittim ama sadece 2 top diyet dondurma yedim.

Bugün işe gidiyorum, çok abartmam yemeği, oda arkadaşım oruçluysa zaten yemem öğlen, değilse biraz atıştırırız.

keske ilk 5 ilan edilseydi. ben 4 veya 5 olabilecemisim. veya. katilan herkese moral olsun veya az verenler azim verme acisinda kerkesi siralasaydik. En azindan haftaya kac basamak dustugumu veua kac basaka yukseldigimizi gorebilecektik. Pufy arkadasim oyle yapabilir msn. Maden bu kadar kalabalik katiliyor. Herkes bir siralamada kendini gorsun ki hedef koysun haaa :)

cnm lütfn moralini bozma bi yerde bi şeylerde dengesizlik oluyordur mutlaka bende regl dönemimdeyim haftaya umutluyum bakalım

tşk ederim cnm ilgin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…