Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kızlar ben özel msj atmayı beceremedim. Benim yerime biriniz atabilir mi, ya da buraya yazayım belki PUFY görür. İftardan sonra tartılabildim. Kilom 61 eksiği de fazlası da yok

sütlacı annem yaptı zaten kase küçük :) annem şekeri hiç sevmez çok az atar :)

inan mesajı okuyunca dedimki keşke yemeklerimi annem yapsada ben kilo alsam.Şükürki anneme hep çok düşkündüm kırmadım üzmedim hep kıymetimi bildim ama yinede yarım saatlik mesafede olmama rağmen çok özlüyorum keşke yanımda yakınımda olabilse.Aman ha kızlar sakın iincitmeyin üzmeyin ev işlerine yardım edin dersim var diye kaytarmayın sonra vicdan yapacaksınız.Ayakları öpülesi annem annelerin en güzeli.RABBİM uzun versin hepimizinkine inşallah.

bende özelden yazdım burdanda yazsammı diye düşünüyorum yazıyım bari

65.7 ile başladım 63.9 um 1.8 kilo gitmiş çok şükür..

teraviye gidemedim

menümm
2 kepçe yeşil mercimek çorbası yemeği ne denirse artık (patatesli bulgurlu ben yaptım :) )
bol su içtim
salata yedim
namaz kılamadıgım için oturdugum yerden 10 dk ara verdim :)
o arada annem bi kepçe mantar koydu ama 10 dk sora kaşık sokmadan geri verdim yiyesim gelmedi
onun yerine bi kaç çatal yoğurtlu kesme makarna yedim
3 tane kemalpaşa tatlısı yedim

geçen haftada baya yemiştim ona ragmen vermişim bu kiloyu bence iş bol suda ve çorbadan sonra en az 10 dk ara vermekte...

Kızlarr merhaaabbaaaaa
bende ramazan başından bu zamana 2 kilo vermiş görunuyorum ama sudan gitmiştir. Kısa sürede yağdan bu kadar vermek mumkun değilşl

merhaba kızlarr iftar menümü yazayım bende
2 koca bardak su
2 kepçe mercimek çorbası
1 biber dolması küçük( sarımsaklı yoğurtla)
yemek kaşığının ucuyla biber kavurması
4 5 çatal karpuz
çok az da pide bir parmak kadar dayanamadım sıcak sıcak olunca:26:
şimdide yürüyüşten geldim

Eveett ben de katılmak istiyorum..Bugün iftardan önceki kilom 74.5du.. İlk hedefim ramazan sonu 69-68 olmak.Sonra da 65te bırakıcam.

Bugün iftarda
Biraz çorba
3-5 kaşık taze fasulye
yoğurt
1 küçüüücük parça pide
biraz da lokma tatlısı yedim
ardından da bi avuç kadar kabak çekirdeği yedim üstüne 30 dk yürüdüm :):):)

Sahurda biraz çorba
limonata ve bir küçük kaşarlı tost yemeyi düşünüyorum.İnşaallah bir an önce veririm bu kiloları takılıp kaldım ünkü

kilomuz aynı sayılır canım bende tam 75 kiloyum hadi bakalım ne kadar verecegiz...

gayet guzel gıdyo herkes............ben bu aksam bı top dondurma yedım ya dayanamadım..neyse sahurda az yerım ıns telafı olur...bı hafta gectı ramazandan sonuc nasıl veren varmı

kilomuz aynı sayılır canım bende tam 75 kiloyum hadi bakalım ne kadar verecegiz...

Hadi bakalım senin hedefin kaç :) Ben tatlı yemeye dur diyebilirsem verebilicem inşaallah :) Bide çok kilo verdim metabolizmam çöktü tekrar hızlandırmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…