Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

canim yok yanlis anlamam. cok haklisin. zaten simdi cok pismanim midem cok dolu. yerimden kalkamiyorum

Teraviden sonra;

1 adet fıstıklı baklava
4-5 kuru kayısı
1 yulaflı bisküvi

Sahura kadar 3 lt.

-
|bbbb46 | 50 | 43 | 48,1 | 46,1 | | | 4,15
|dtsez | 76 | | | | | |
|Bosnakgüzeli |67 |60 | 66. | 68 | | | -3,03
|maviyesil1999 |67 | 60 | 65.1 | | | | 2,84
|zeynepmeynep | 80 | 70 | 78.2 | | | | 2,25
|disakkarit |60 | 50 | 59 | | | | 1,67
|DANNURR | 65 | 60 | 64 | | | | 1,54
|songulu |58.8 | 55 | 58 | | | | 1,36
|melis08 |70 | 65 | 69,3 | | | | 1.00
|brunettee |57 | 52 | 56.5 | | | | 0.88
|barkinim |63,8 | 60 | 63.6 | | | | 0,31
|gullesu |72 | 55 | 72 | | | | 0.00
|_CeyDa_ | 65.7 | 60 | 63,9 | 64,4 | | | -0,78
|ayshe | 61.4 |55 | 60,2 | 60,6 | | | -0,66
|merys | 68 | ? | 66.2 | 66,4 | | | -0,30
|yagmurcini | 94 | 87 | 90,8 | 90,8 | | | 0.00:
|İremerek | 70 | 55 | 69.8 | 69,5 | | | 0,43
|twilight11 |60.9 | 55 | 60,9 | 60,8 | | | 0.16
|yağmur0301 |62.5 |55 | 61 | 60,3 | | | 1,14
|nurefsani |72 | ? | 70,6 | 70,1 | | | 0,70
|Yarimm1 |78.4 | ? | 77,2 | 76,2 | | | 1,29
|sarnai |83 | ? | 80.2 | 77,9 | | | 2,86
|barro |67.3 |60 | 64,8 | 63.3 | | | 2,31
|hazalada |75 | ? | 74.9 | 73,2 | | | 2,29
| BeyazBulut |70 | | | 68,6 | | | 2
|merhak | 74.5 | 68 | | 72,6 | | | 1,85
|aydasu |65 | ? | 63,8 | 62,7 | | | 1,72
-Kızlar bildirim yapmayan arkadaşlarım bunlar.Yani liste gittikce azalıyor.Belki aralarında benim gözümden kacanlar var.Diyetimize 60 kişiyle basladık yaklasık 35-36 kişiyle kapatalım dedik.Bu haftada bi 20 kişi daha cıkarsa?..Neler oluyor soyler misiniz? Aramızda bazılarının neti yoktur anlayabilirim ama ben bazen menümü paylasırken bile oylesine boş yere paylasıyormuşum gibi geliyor.Konumuz resmen dama atıldı gibi.Motivasyon azalıyor.Onceden günde en az 2-3 sayfa ilerlerken bazen 1 sayfa bile ilerlemediğimiz oluyor.Bi soru soruyorum kimseden cevap yok...3.haftamızda boyle bitti.1. yayınlıcam fakat onu kutlama gibi bi heyecanda kalmadı.Çok üzgünüm.Zaten son 1 haftamız kaldı.Sonra herkes günlüklere dağılır gibi.Neyse kilo bildirimi yapmayanlar bu arkadaşlarım.Eğer yapıpta görmediysem kusura bakmayın kızlar tekrar mesaj atın..

ben de gecen haftalarda heyecanla okuyordum bu sayfalari. simdi yeniliyorum sayfayi ama yazan yok...

ben de gecen haftalarda heyecanla okuyordum bu sayfalari. simdi yeniliyorum sayfayi ama yazan yok...

kızlar bir haftadır yazamıyorum bende yemek yeme olayı kopmuş durumda verdigim 2 kiloyu da geri aldım ve artık diyeti bıraktım .size başarılar...

Regl dönemini neden sevemiyorum ben anlamıyorum. 4 5 gündür ne bulursam yedim resmen,yemek yemedim ama tüm tatlılara saldırdım,bi günde 5 6 lokum yedim mesela.Gelip buraya menümü bile yazmak istemedim cogu zaman cünkü adam gibi yemegi iftardan iftara yedim,geri kalanı hep atıştırmalar. vucudum şişti ve noldu verdiğim 2 kilo geri geldi. Hadi 1 kilosu reglden olsa,1 kilosu geri geldi demektir. Kısacası PUFY beni bu hafta listeye şu kilo yaz diyemiyorum aç karın net kilomu bilemiyorum,ama 74 yaz sen biraz bana ders olsun.Sözde amacım ramazan sonu 69 olabilmekti ama artık cok geç sanırım,ilk hafta 1.9 kilo vermiştim ne güzel.Bu gece tekrar başlıyorum oruç tutmaya.Bari 70 olabilsem bayrama kadar 3-4 kilo verebilcem mi bakalım Moralimi bozuluyo verdiğim 32-33 kilodan sonra kalan 3-5 kiloyu verememek...Allah yardımcımız olsun cümlemizin...

Evet arkadaslar cidden motivasyon kalmadı ben 1 haftadan beri adetliydim diye pek ugramaz oldum ama ugrayıpta biseyler yazdıgımda bile hic kimse takmıyor cvp bile vermiyor o sekildede iinsanın bisey yazası bile kalmyor inanin.Ben bildigim bilgileri elimden geldigi kadar herzaman cevaplarım ama artık bu topikte buda yok oldu malesef (Nasıl olsa bu Pazartesi son 1 kilo veririm ümidi var insallah veririm

bence son günlere doğru hepimizde bi motivasyon eksikliği var. ben ne bulsam yiyorum mesela, hiç yemediğim şeyler normalde. reglin yanı sıra bi de can sıkıntısı olunca yemenin keyfi de bi başka canım kızlar ya bizi toparlicak biri lazım bu topic.e yok mu acaip motiveyim hala siz de kalkın spor yapın bırakın o kalorili şeyleri diycek biriiiii?

selam kizlar evet motivasyon bayagi dü$müs ben i$teyim diye anca gece girebiliyorum zaten iftara bile yeti$emiyorum o ba$kada, ben bu 3 hafta içinde 500gr vermi$ gibi görünüyorum ancak bunu iftadan önce tartildigimda böyle oluyor oysa iftara 7 saat kala tartildigimda ramazandan önceki kilomdanda fazla görünüyorum ve bu ilonun gerçek kilom oldugunu dü$ünuyorum zaten dedigim gibi agir bir i$te çali$iyorum ve ak$ama kadar ter içinde kaliyorum haliyle su kaybediyorum ve bunu kilo vermi$ gibi saysamda hiç öyle degil, neticede bayramin ilk günü sabah kalkip tartildigimdaki kiloyla iftara 2 saat kala olan kilom ayni olmayacak, sizde benim gibi dü$ünüyormusunuz?

bu arada iki farkli zayiflama çayi aldim teker teker kullandigimda bir faydasini göremedim bende ikisini bir bardaga koyup içiyorum iki gündür ve faydasini gördüm, en azindan iki gündür tuvalete çikabiliyorum :) biraz pahali oluyor ama olsun (ikisi 13-14 tl)

Liste güncellenmiştir kızlar azaldık ama biz bizede yeteriz en azından son 1 hafta kaldı.1. arkadaşımı tebrik ediyorum ve her hafta 1.mize sordugumuz soruyu onada iletiyorum; Ne yaptın? Bu arada cevap verilmeme konusunda bende aynı durumdayım sanırım birbirimize fazla sıkı kalamıyoruz.Her neyse son 1 hafta zaten bundan sonra kendime yeni bi günlük acacagım.Yalnız tek basıma yapamam elbette.Diyetime eşlik edecek beni motivesiz gerçekten AZİMLİ VE YARI YOLDA BIRAKMAYAN bi kardeşe ihtiyacım var.Elbette ille de 2 kişi olması gerekmiyo.İsteyen olursa hep beraber yapabiliriz.Ancak bu 30-40 lı rakamlarda zorluyo beni.Hem listeyi toparlamam hemde yardımcı olabilmek icin.Umarım dikkate alırsınız kızlar.Bundan sonra ki devam edeceğim diyetime bir kac kardeş istiyorum.Umarım destekleriniz gelir.Cünkü diyet tek başına yapılmıyo..

Her neyse iftardan sahura ; (BERBAT BENCE)
5-6 kayısı
1 yulaflı bisküvi
1 baklava
3 lt.

Sahur;

1 kase k-fleks
1 halley (tatlı krizim tuttu engel olamadım )
2-3 domates

Canım bende kilo bildirimimi yapmıştım.45,800 diye listede adımı göremeyince çok şaşırdım.allahtan bildirmeyenler diye bir liste yapmışsında o zaman anladım.Emeklerin için teşekkür ederim.

günaydın kızlarrr

oo herkes kendinden geçmiş yapmayın böle lütfen ne oldu azmimize çıtır kızlar olucaz hadii uyanıp toparlanalım. Razaman ayında kg veremeyenler var ise üzülmesinler kg almamakta başarıdır =)

bir öğünde fazla kaçırınca of yapamıyorum demek yok bidahaki öğünlerde düşük kalorili beslenıp gunu kurtarırsınız.birgun ağır yedıysenz ertesi gün ağı ryemeyın hafıf şeyler yiyin kendı oto kontrolumuzu hepimiz sağlayabiliriz yemeyeceğim dediğim şeyi yemmem ben =) sizde öle yapın azimli olalım hep beraber sağlıklı beslenmeye dvm

ben ramazanda =( sdece tatlı yediğime üzülüyorum bıde =( 2 gece kızartma yedım onlara onun dışında hep idkkt ediyorum

dun akşm iftarda
1hurma 1 bardak su
1 kepçeden az soğuk çorba
1 yemek kaşı kadar bezelye
1 ilsim kebabı 1 köfte (küçüktü)
1 ymkkaşı kdrda pilav
salata

=( çayla 1 kurbıye ,1 çtl şöbiyet,1çatal şekerpare

gece sahurda
1 kase nesfıt
5 kaysı
5 fındık

bu akşm iftrda dışardayız alşvriş ypacağım =) o yuzden salata yemeyi düşünyorum ve 1 bardk ayran =)

kas oranım artıyo sanırım ağır çıkıyorum tartıda yürüyüş yapmama rağmen
ya da yediğim güllaç tartıya yansıyo

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…