Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

sahur menüm.

2 kepçe çorba 1 dilim ekmek
1 şeftali

10 dakka kala uyandım jet hızıyla çorbayı ısıttım yoksa kahvaltı yapacaktım ama olmadı

Bu akşam yine daver var. nasıl yapmalı bilmiyorum. o sarmaları, börekleri görünce kendimi aç kurtlar gibi saldırırken buluyorum. zaten bugün de çok acıktım.

Hepinize iyi günler arkadaslar bugün sükürki orucuma tekrar baslıya bildim. Bu arada Arkadaslar topigi dolasırken Cörekotuyla zayıflama konuya rastladım okudum herkes cok memmun kilo verenler cok deneyen varmı aranızda bayramdan sonra bende baslamak istiyorum Nasipse :))

Arkadaşlar merhaba birkaç gündür evde yoktum yeni geldim.
Kilo bildirimi şim di yapıyorum.
Zaten fazla bieşey vermemişim ama almamışımda 59.2
gösteriyor tartım.

Bugünüm şöyle:

Sabah kalktım bir bardak karanfil,tarçın,limonlu yeşil çayımı içtim.
Kahvaltıdan önce Leslie ile 500 adım yaptım.

Sonra kahvaltı:
Tavada 1 yağsız yumurta
20 gram çemensiz pastırma

Hazır proteini almışken spor yaptım,Leslie ile 3 mil
Bitince 100 ml light süt içtim

Öğle :
1 adet göğüs tavuk =185 gr (çok az yağda pişti,tuzu yok ,karabiber ve acı biber ekilmiş)
75 gram kadar marul ve biraz light kaşar rendesi ile yapılmış tavuk salatası

Sonra dışarı çıkmak zorunda kaldım .Akşam zaten sadece meyve yiyecektim normalde de ama ara öğünümdeki süt kaynamış oldu.

Akşam biraz karpuz yedim.Birazdan da yeşil çayımı içeceğim

Merhabalar...
Gecen haftadan berı gelemedım, kılom gecen haftayla aynı, regl donemındeydım gecıkmelı oldum...
İnsallah pazartesıye kadar bıraz verırım...

selamm kızlar rabbim oruclarımızı kabul eder inş
iftar menüm:
büyük bir kupa su
1.5 kepçe yayla corbası
1 porsiyon az yaglı mewsim salatası

Merhaba ark topiği yeni gördüm ne güzel açılmış haberim yokmuş .Ramazan da kilo veren ark oldumu merak ediyorum ben 3 kilo falan verdim.Regl dönemim de duraklama yaşadım bitti . Şu an diyete devam ediyorum ama durdu kilo vermem sizde bunu yaşayan oldumu acaba?

kızlar ya motivasyon 0...
dün bi kaç pilates videosu keşfedip onu da yapıym bunu da yapıym derken 1 saate yakın spor yapmış oldum ve hareketler zorladığı için baya ter attım. sonra bgn şftardan önce tartıya bi çıktım... 72 küsür... adet de oldum bugün ama gene de aynı kiloda kalsaydım işte ya

iftar menüm:
1 tabak semiz otu yemeği
yarım tabak ıspanak yemeği gene bol yoğurtlu
...
üstüne de komşumuzun verdiği böreklerden bi tane tadına bakıp bırakcaktım aslnda ama ne ara indiriverdim mideme anlamadım bile...
sonra da hala sofradayken bi halleyin 3te biri...

tüm bu şokların üstüne bugün sahurda sadece meyve salatası yemeği düşünüyorum :83: korktum kendimdeki bu yeme potansiyelinden.. üstelik spor için de halim yok hiç. gene de 20 dakikalık winsor thigh and buns hareketlerini yapıcam belki dün keşfettiğim sırt-bel için olan hareketleri de yaparım. şimdilik bu kadar..

selamm kızlar rabbim oruclarımızı kabul eder inş
iftar menüm:
büyük bir kupa su
1.5 kepçe yayla corbası
1 porsiyon az yaglı mewsim salatası

ne guzel ya corba icip kalkmissin ben patates kizartmasi, pide falan yedim kilo vermisim diye yedim de yedim

Sende benim gibisin galiba.Evet kilo veren arkadaşlarımız yogunlukta , almayanlarda var tabi..Bende regl dönemimde ne kadar yürüsemde töbe inmedi sabit kaldım.Ama biter bitmez rahatca 1 kilo daha gitti.Toplam 3 kilo vermis oldum.Bu haftada 1 kilo daha verirsem ramazanı 4 kilo ile kapatacam hayırlısıyla.

İftar menüm;

2 kepçe domates corbası
1 (orta boy tahta kaşık bulgur pilavı, avcumdan daha kücük haslanmıs tavuk göğüsü
bol salata

Teraviden sonra;
3 lt..
1 fıstıklı baklava yiyecegim

Bildirim yapmayan 10 kişiden fazla kişi var acıklasamm mı kararsız kaldım kızlar ?

bugünkü menüm

Sahur:
4te 3 yumurta
Yarım dilim ekmek
2 kk peynir
Yarım dilim güllaç, 2 ceviz
Domates, salatalık
1 çk reçel

İftar:
1 kepçe buğday çorbası
6 yk patlıcan-biber közleme
1 kepçe komposto
2 sb ayran
1 dilim güllaç

Aynıyız bende adetim bitince indim bir kilo ama biliyorum ki ben diyet yapmasam da bu dönemim bittiğinde bir kilo veriyorum .Menüne baktım aynı gibi yiyoruz bakalım 5 kilo versem bende aç kaldığıma deydi diyeceğim.

Son düzenleme:
ne guzel ya corba icip kalkmissin ben patates kizartmasi, pide falan yedim kilo vermisim diye yedim de yedim
canım yapma böyle kızartma tamamenn zarar.yağ içiyosun bildigin
bidaha yemeden önce dediklerimi düşün derim ben sakın yanlış anlama beni öpüyorum

zaman zaman oluyor canım.hem duraklıyor,hem de yawaslıyor.vücut korumaya alıyor kendini.özellikle oturmus kilolarda çok yawaslıo

Diyetim bu akşam sabote edildi eşim güya pide almayacaktı

pide( miktarını ne siz sorun nede ben söyleyeyim
kırmızı biber dolması 2 ad. içinde lor peyniri var.
bolca çoban salata.

ara

şeftali.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…