Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

iftar menüm :
1 kase şehriye çorba
2 kaşık mantı
1 adet soğan dolma (yaprak dolma boyutunda)
2 yemek kaşığı biber kavurma
1 yemek kaşığı tavuk sote
1 bardak ayran.
2 saat sonra karpuz

Sahur:
pideyi biraz kaçırdım.
3 dilim kadar pide
2 kk. peynir
bir dilimini tereyağı ve balla yedim ama az sürdüm
domates, yeşil biber

puffy yeni kilomu bildiriyorum 53.1
hedefime 1 kilo kaldı normalde ideal kilom 55 ama ben 52 olmak istiyorum
bu yüzden kilo vermem zorlaşıyor ramazan boyunca 2.4 kilo verdim

Merhaba son kilom 72.9 gecen hafta 3-4 kez kilo bildirimi yapmama rağmen
dikkate alınmamış mesaj sayım yetmediği için özelden atamıyorum açıkçası dikkate
alınmadığımı düşünerek foruma bu hafta hiç bakmadım bile bakalım bu msj dikkate
alınacak mı ?

domatesi az yemişsin, domates salatalığı bol ye tok tutar, ama yağsız ve tuzsuz olsun
sarma ve pilav hiç tok tutmaz onların yerine ekmek yesen daha iyiydi
peynir ve domates dışında hep karbonhidrat menün canım, proteine ağırlık verirsen kilo verirsin

arkadaşlar ben bugün adet oldum
kilo bildirimi yapmasam daha iyi galiba

canım menüdeki besleyici şeylerden bol bol ye zaten, çorba sebze yemeği salata gibi. ben çok kalorili olduğunu düşündüğüm şeyleri azaltıyorum, mesela börek makarna pilav gibi canım, ayrıca ramazan boyunca en fazla 2 kez tatlı yedim. tatlılardan uzak duruyorum ama gene de kilo verme durdu gibi, biraz da regl yaklaşıyo diye sanırım. ama nolursa olsun sağlıklı beslenmekte fayhda var.

ya 2 gün önce aklıma geldi ölçü almak canım =) dün gece de bi hevesle aldım ama yok aynı hatta gögüslerişm büyümüş regl yaklaşıyo die galiba =)

selam kızlar bu hafta az da olsa kilo vermişim
özele de yazdım buraya da yazayım kilom 60.7

kızlar merhabalar,
uzun süredir yazma fırsatım olmuyordu.şöyle bir bakıp çıkıyordum.
ama Ramazanda yediklerime dikkat etmeye devam ediyorum.
dün misafirim vardı.ki hala varlar.bayrama kadar bizdeler.
unuttum tartılamadım iftar öncesi.bugün tartılıp, bildirimi yapacağım.

nete giremediğim zamanlarda yediklerim çoğunlukla çorba, domates salatalık, pide, bal, bol bol su şeklinde.
fazlasını yediğimde midem kabul etmiyor.2-3 gün akşam afedersiniz yediklerimi çıkardım.
bakalım kaç kg verdim geçen haftaya göre son 3 saat. dım dım dım heyecan başlıyor bende. he he

BBD
ya 2 gün önce aklıma geldi ölçü almak canım =) dün gece de bi hevesle aldım ama yok aynı hatta gögüslerişm büyümüş regl yaklaşıyo die galiba =)

kesinlikle ondan dir canim. regl bitsin sabah ac karnina ve tuvaletten sonra ölcünü alirsan farki görürsün. regl yaklasinca moral bozmamak icin ne tartilcaksin nede ölcünü alicaksin aslinda.. cünkü hep fazla cikiyor normalinden.

Yok canım hiç yemedim bi lokma bile onun yerine boregimden kattım o anlamda soylemiştim

Dikkate alınmama gibi bisey söz konusu bile olamaz tatlım.Ben size her defasında listeyi güncellemeden önce kilo bildirimi yapmayanlar icin liste yapıp gösteriyorum , gözümden kacan olursa tekrar yapın diye.Gözümden kacmışsa affola.Listeyi güncelledigimde ekleyecegim.

puffy yeni kilomu bildiriyorum 53.1
hedefime 1 kilo kaldı normalde ideal kilom 55 ama ben 52 olmak istiyorum
bu yüzden kilo vermem zorlaşıyor ramazan boyunca 2.4 kilo verdim

Tebrik ederim listeye eklenecektir

:)
sevgili pufy arkadaşım.

hafta içi pek gelemedim ama, toparlamışım en sonunda.
yeni kilomu bildiriyorum.
77,8

Tebrik ederim

sevgili Pufy. Ben bugun kilo bildiri yapamayacgim. yarin bildirsem olur mu. Cunku halamlarda yemekteydim. ve birincisi be isin ucunu kacirdim. ikincisi yemek yedikten sonra eve gelip tartilinca dogru kilo cikmadi. Ben turkiyeden 7-8 saat ondeyim. yarik aksam bildireyim sizin icin bu oglen demek oluyor. ama yuruyusumu devam ettiriyorum.

pufy, 71.6 :44:
ama regl dönemim o yüzden şu kızan suratı yapma kilomun yanına nolur =))

Sahur menüm;

3 lt...

1 kase k-fleks
3 kasık yarma
1 adet minicik böregin -kenarı-

İftar menüm

1 kepçe yarmalı soguk yogurt corba
4-5 catal rus salatası (dünden kalma -mayonezi az-)
3-4 catal yesil fasulye
Bol salataaa

Son düzenleme:
bugünkü menüm

Sahur: uyku

İftar:
1 kepçe buğday çorbası
2 baget, 1 yk patates
1 kepce cacık
Yarım sb vişne suyu
1 dilim güllaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…