Ramazan ayında tatil yardım..

yettimgarii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
65
0
başınızın belası ben yine geldim..biliyorum ömrünüzü yedim bi tatile çıkacam altı üstü ama..:kedi: benim planladığım tatil tarihihinde bazı aksaklıklar nedeniyle değişiklik oldu ve ramazan ayı içinde ancak çıkabiliyorum..uzun zamandır (4 sene)yaz tatiline çıkmadığım için bu fırsatı kaçırmak istemiyorum ama ramazan ayı içinde herkez oruç tutarken tatil yapmak nasıl olur bilemiyorum.siz olsanız ne yapardınız..kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hiç de sevmiyorum oyle yerleri...normal sahiller nasıl olur acaba bi tecrübesi fikri olan varsa yardımcı olabilirmibilmiyorumkismile

valla ben geçen yıl gitmiştim.hiç rahatsızlık duymamıştım.gerçi kemer de türklerden çok ruslar vardı.bu ramazan da ayvalık düşünüyoruz.fiyatlar da oldukça uygun...

bence kesinlikle sorun olmaz;,gideceğiniz yer tatil bölgesi ise,zaten problem olmaz çünkü sizin gibi daha pek çok tatilci olacaktır gittiğiniz yerde doğal olarak. bizde ramazanda antalya'ya gidiyoruz tatile,ben hiç sorun olacağını düşünmedim örneğin.vereliniortak

dün döndüm tatilden.her güzel şey gibi çabuk bitti..assos,sokakağzı,küçükkuyu,akçay,ören, sarımsaklı,altınoluk ..çok güzel yerler su çok temiz.sadece akçayın suyu çooooook soğuktu..

yettim gari isimli arkadaşımız fethiyede çalış plajında tatilcilere dyalı döşeli villa kiraya veriyorum günlüğü 50 ytl villanın içinde hertürlü teşkilat vardır ücret kişi başı degil villanın günlüğü 50 ytl olup 5 kişiye kadar bu ücret alınmaktadır.5 kişiden fazlasına ek üceret talep edilir. arabası olmayanlara arabaylada hizmet verilirr.ilgilenen olursa albümümdeki resimlere bakabilir villanın birkaç resmini koydum telf.05357879461

ben de iki yıldır ramazanda tatil yapmak zorunda kalıyorum. geçen yıl çok endişe etmiştim ama düşündüğüm gibi olmamıştı. bodrum-ayvalık-fethiye-antalya sorun olmuyor. ancak başka yerlerde de durum aynı mı acaba? mesela erdek'te, avşa'da ramazan ayında tatil yapan var mı?

X