ramazan ayında doktora gitmesem ne olur kıslar

H

hayatla içiçe

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hayatla içiçe
günaydın güzel anne adayları.bakıyım bugün nasılsınız.valla ben biraz karışığım da.hayırdır niye diyeceksiniz.açıklıyım tabii.bu ay (ramazan ayı) tedaviye aramı versem diyorum.çünki ramazan ayında pek bi yoğun oluyorumda .gelen giden çok oluyor .miafirler falan.yani anlıcanız hiç dinlenemicem.aşılama yapılcaktı bu ay bana (eylülde ) ama aşılama sonrasında sizlerde biliyosunuzki biraz sancılarımız oluyor ve dinlenmek ,yatmak gerekiyor.ilk aşılama yapıldıktan sonra ben adet olana kadar çok sancı çektim.ama çokda dinlendim.işime gittim geldim fakat akşamları eve gelince hep uzandım ,evde hiç bir iş yapmadım.bu ay malesef böyle olmıcak çünki dedim ya gelen giden den ne yaparım ben .zorluk olur bana bi yandaniş bi yandan misafir. bilimiyorum ne dersiniz.doktoruma da nasıl dicem bilmiyorum.onuda düşünüyorum belki kızabilir.çünki ilk tedaviye başlamadan önce bahaneler kabul etmem demişti. nasıl izah edicem bilmiyorum.desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim güzellerim.:1hug:

canım bence dinlenmen senin açından da daha iyi olur en azından kafandan atarsın bir süre ... hem de kendine de ara vermiş olursun çünki bu süreç çok yıpratıcı oluyor genelde biliyorum.. bende 3 aylık bir ara verdim.. o yüzde çok iyi geldi bana... zaten aşılamada başlı başına hormon ilaçları vucüdünuda dinlendirmiş olursun bence...

slm canım bend senin gibiyim bende ara verecegim ramazanda hem ilaç lazım günde 3 kere içemem diye baakalım dua edicem çok çok rabbim inş verir ramazanın hürmetine bebişlerimizi

X