Kontakt Lens rainbow MAVİLERİNİ deneyenler fikirlerinizi paylaşırmısıniz

maheen

Kürkçü dükkaninda...♤○□♢♤♧☆☆☆
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2014
3.280
1.993
Mrb kizlar rainbow markasinin elite line ve fantasy line iki serisi var haresiz ve hareli seri bu seriler hakkinda kullanici yorumlarini mrk ediyorum dogallik açısindan ve elit line dark blue,sky blue,ocean mavilerden;fantasy line serisinde ise light blue,deep blue renklerini kullanan arkadaşlar yardimci olurmusunuz dogal bombe durmayan ve cart olmayan bi mavi istiyorum ben yorumlarinizi yazarsaniz sevinirim.

Kullaman kimse yokmu bu lenslerden:mad:

Bende elite line rengini çok merak ediyorum..

Giallo rengini kullanıyorum ve aşırı memnunum doğallığı olsun, duruşu olsun, rahatlığı olsun.

Elite line kullanan arkadaşlar varsa fotolarını beklerim.

Bende elite line rengini çok merak ediyorum..

Giallo rengini kullanıyorum ve aşırı memnunum doğallığı olsun, duruşu olsun, rahatlığı olsun.

Elite line kullanan arkadaşlar varsa fotolarını beklerim.
Mrb:))bende cezaliydim ama haketti:-)

Bu arada lensler gayet doğal duruyo canim:)

merhaba geçen fantasy line grey aldım..bu lensı kız arkadaşımda görup almıştım..kız arkımın gözu açık kahve..yalnız onda o kadar doğal duruyordukı özellikle akşamları lens oldugu belli olmayıp innaılmaz guzel bır rengı vardı kımse lens olduguna ınanmıyordu.benım gözler ise koyu kahve hiç düşünemedım aynı durmayacagını 150 tl bayıldım aldım ama sonuç hüsran bende ölü balık gıbı oldu rengı kendını arkadaşımdakı gbı belli etmedı..koyu ve bulanık durdu yanı sana tavsıyem gözlerın çok koyu ise bulaşma bıle çöpe atarsın

merhaba geçen fantasy line grey aldım..bu lensı kız arkadaşımda görup almıştım..kız arkımın gözu açık kahve..yalnız onda o kadar doğal duruyordukı özellikle akşamları lens oldugu belli olmayıp innaılmaz guzel bır rengı vardı kımse lens olduguna ınanmıyordu.benım gözler ise koyu kahve hiç düşünemedım aynı durmayacagını 150 tl bayıldım aldım ama sonuç hüsran bende ölü balık gıbı oldu rengı kendını arkadaşımdakı gbı belli etmedı..koyu ve bulanık durdu yanı sana tavsıyem gözlerın çok koyu ise bulaşma bıle çöpe atarsın
Teşkkrlr yorumun icin cnm Koyu kahve benim göz rengim nettende baktim bazilarinda guzel bazilarinda dedigin gibi duruyo sky blue nun koyu gozde guzel durdugunu gordum ama orta boşlugu cok buyuk olu balik gibi olur bakislarim diye karar veremedim solitica cor quartzo ve cristalin numaralısı gelicekmiş türkiyeye 2 aya kadar onu beklemeye karar verdim bende

X