Kontakt Lens Rainbow giallo mu yoksa başka?

Ozgebym

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
326
23
Arkadaşlar merhaba ben 2-3 ay önce rainbow giallo almıştım çok beğenmiştim ama nasıl olduğunu bilmiyorum ama yırtıldı :KK43: ben de tekrar almaya karar verdim ama giallo mu alsam yoksa başka bi renk mi soloticanın mellerini de çok övüyolar.giallolu bi resmimi koyucam şimdi yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum :KK16: $180906_10150113101589561_531004560_6094400_2842999_n.jpg $Picnik collage.jpg

Arkadaşlar merhaba ben 2-3 ay önce rainbow giallo almıştım çok beğenmiştim ama nasıl olduğunu bilmiyorum ama yırtıldı :KK43: ben de tekrar almaya karar verdim ama giallo mu alsam yoksa başka bi renk mi soloticanın mellerini de çok övüyolar.giallolu bi resmimi koyucam şimdi yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum :KK16:Eki Görüntüle 167349 Eki Görüntüle 167350

Çok doğal ve güzel gözüküyor canım,kendi gözrengin tam olarak ne

öncelikle çok teşekkür ederim :) koyu kahve ama koyuyum yine de :)Eki Görüntüle 167354
Ben rainbow giallo kullanmadım ama,yakışmış sana ,solotica ya gelince çok doğal bir lens çok da gösterişli,iddialı,iltifatlar alabilirsin gözüne yani,ama göz çapını öğrenirsen başta bir sıkıntı yaşamazsın,yani her serisini kullanabilirsin eğer göz çapın 8.7 ise,değilse hidrocor ve hidrocharme serilerini kullanman daha iyi olabilir,ne renk istediğine de karar vermen lazım tabi

ela ve yeşil tonlarında rainbow u soloticadan daha başarılı buluyorum..evet pupili geniş ama renk olarak daha başarılı...ocre ve mel fazla açıyor gözü ve rainbowunkilerden daha çamurumsu ton sonucu ortaya çıkıyor..solotica doku olarak belki daha üstün ama bu renklerde üstün değil maalesef

Ben rainbow giallo kullanmadım ama,yakışmış sana ,solotica ya gelince çok doğal bir lens çok da gösterişli,iddialı,iltifatlar alabilirsin gözüne yani,ama göz çapını öğrenirsen başta bir sıkıntı yaşamazsın,yani her serisini kullanabilirsin eğer göz çapın 8.7 ise,değilse hidrocor ve hidrocharme serilerini kullanman daha iyi olabilir,ne renk istediğine de karar vermen lazım tabi

göz çapım 8.6ymış zaten ben de hidrocor ve hidrocharme meller arasında kaldım ama karar veremedim sonuçta yıllık lens eğer beğenmezsem kötü olur elimde kalır ,bi de gialloyu istanbuldan siparişle almıştım ama soloticayı bulmak sorun yaratıcak galiba..

ela ve yeşil tonlarında rainbow u soloticadan daha başarılı buluyorum..evet pupili geniş ama renk olarak daha başarılı...ocre ve mel fazla açıyor gözü ve rainbowunkilerden daha çamurumsu ton sonucu ortaya çıkıyor..solotica doku olarak belki daha üstün ama bu renklerde üstün değil maalesef

yorumunuz için teşekkür ederim,yine giallo alıcam galiba :KK3:

Çok doğal ve güzel gözüküyor canım,kendi gözrengin tam olarak ne

berrylips, malesef mesaj gönderemiyorum burdan umarım görürsün,öncelikle çok teşekkür ederim,reklama giriyo mu bilmiyorum ama lensoptikten ısmarlamıştım ben eliteline serisinden giallo :)

Arkadaşlar merhaba ben 2-3 ay önce rainbow giallo almıştım çok beğenmiştim ama nasıl olduğunu bilmiyorum ama yırtıldı :KK43: ben de tekrar almaya karar verdim ama giallo mu alsam yoksa başka bi renk mi soloticanın mellerini de çok övüyolar.giallolu bi resmimi koyucam şimdi yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum :KK16:Eki Görüntüle 167349 Eki Görüntüle 167350

Çok yakışmış. çok da doğal

X