Kontakt Lens Rainbow Elite Line Hazel (Yeni Resimlerim)

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
flaş yok makyaj yok..pencere önü...tamamen doğal resimler..

Kendi gözüm

1z65avl.jpg

Lensler

2s0dah1.jpg

29kx8hl.jpg

jtxs36.jpg

Son düzenleme:
Çok doğal durmuş canım. Moralini bozmak istemem ama gerçek fikrimi söyleyeyim kendi göz rengin çok daha güzel... bilmiyorumkismile

inanılmaz doğal güle güle ve gönül rahatlığıyla kullan....hihoyyyt

Çok doğal durmuş canım. Moralini bozmak istemem ama gerçek fikrimi söyleyeyim kendi göz rengin çok daha güzel... bilmiyorumkismile

teşekkür ederim canım a.s.
yok canım moralim bozulmaz benim..gerçeği duymam daha iyi olur..dürüst olduğun için teşekkür ederim :1rolleyes:

Çok doğal ve çok da yakışmış canım. Hakikaten yeşile bakmaya başlamış zamanla daha da güzelleşmiş. Güle güle kullan... zemuszemus

dogal durmus evet ama cok koyu gibi
yani belli belirsiz bence.
güle güle kullan a.s

göz renklerimiz aynı bundan sonra senin taktığın lensleri yakından takip edicem :) bende nasıl duracağı konusunda çok yardımcı olacak :) ayrıca lenslerini de beğendim çok güzel durmuşlar :)

arkadaşlar bende eskiden elegance brown kullanıyodum daha sonra rainow elite line hazel aldım. Rahatlık açısından elegance daha iyiydi sanki ama rainbowda çok sıkıntılı değil. Renk olarak kıyaslarsak rainbow elegance a göre daha dogal ama çok dogal kimse lens oldugunu anlamadı desem yalan olur lens illa ki belli oluyo

Merhaba kizlarr
Ben uzun suredir freshlook pure hazel kullaniyorum. Rengi falan guzel de hic rahat degil acikcasi. Ben de rainbow elite line hazel mi alsam diyorum. Burda paylasilan resimler de tam da istedigim renk tonu. Ancak 2010 da paylalsilmis sanirim. Marka hala ayni toni tutturabiliyo mu?

X