rahminiz aşağıya iniyor mu?

asutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
527
4
merhaba kızlar,
zaman zaman rahmimin aşağıya indiğini hissediyorum.hatta bebiş çalışmalarında böyle günlerde çok rahatsız hissediyorum.hatta yumurtalığımı ağrıdığını bile hissediyorum. sizler dede böyle oluyor mu?normal mi? eskiden sadece adetten 1-2 gün önce zaman zaman böyle hissederdim. şuan adetimin 19.günü yine oldu????şaşkınım.

Asutaycığım bence bir doktora git güzelim normalmi bilmiyorum ama duydumki kiminin rahmini yukarıya dikmek bile zorunda kalıyorlarmış yani sende böyle bişey yoktur genelde doğum yapanlarda oluyor ama yinede doktora bir danış.
Hı buarda burdada buldum seni hehhehe

asutaycım otururken bazen öyle hissedebilirsin.yumurtalıklarda çatlama zamanı çok şişer ve agrır.sayfadasın istersen konuşabiliriz.

Asutaycığım bence bir doktora git güzelim normalmi bilmiyorum ama duydumki kiminin rahmini yukarıya dikmek bile zorunda kalıyorlarmış yani sende böyle bişey yoktur genelde doğum yapanlarda oluyor ama yinede doktora bir danış.
Hı buarda burdada buldum seni hehhehe

şekercim her yerde bul beni tamam mı?
utandığımdan tam da anlatamıyorum aslında. :eek:
ilişki sırasında içime dokunduğunda yunurtalığım bile itekleniyormuş gibi oluyor. o kadar çok dr a gittim ki artık bıktım. şimdi gidip adama şöyle olunca böyle oluyor demeye çekiniyorum. muayne eden dr lar hep rahminin şeklide rahminde iyi diyor. sadece bazı zamanlar böyle oluyor.
inşallah birde dediğin gibi bir sorun çıkmaz.

asutaycım otururken bazen öyle hissedebilirsin.yumurtalıklarda çatlama zamanı çok şişer ve agrır.sayfadasın istersen konuşabiliriz.

canım sayfasından konuşalım da hangi sayfa???:uhm:
bir de otururken değil hertür durumda,ilişki sırası böyle oluyor....

canım nasıl dr bişey yok diyor o zaman bişeyler var.yada sen ilişki sırasında kasılıyosun otururken dedigin wc de bi baskı hissedebilirsin demek istedim.ben 3 çocuk dogurdum ama böle bişey yaşamıyorum.sanırım sende gençsin olmaması gereken bi durum,bazı günlerde yani yumurtlama döneminde ilişki sırasında bendede agrı oluyo ama sadece o günlerde her zaman oluyosa dr git ve utanmadan ayrıntılı anlat yoksa çok sıkıntı çekersin görüşürüz.

canım nasıl dr bişey yok diyor o zaman bişeyler var.yada sen ilişki sırasında kasılıyosun otururken dedigin wc de bi baskı hissedebilirsin demek istedim.ben 3 çocuk dogurdum ama böle bişey yaşamıyorum.sanırım sende gençsin olmaması gereken bi durum,bazı günlerde yani yumurtlama döneminde ilişki sırasında bendede agrı oluyo ama sadece o günlerde her zaman oluyosa dr git ve utanmadan ayrıntılı anlat yoksa çok sıkıntı çekersin görüşürüz.

daha da tedirgin oldum şimdi.28 yaşımdayım daha.
o kadar sık gidiyorum ki dr a artık akraba olucaz. evlendiğim gün sorunlar başladı. 1,5 yıldır inanın yoruldum. kaç prof,kaç dr gördü. hepsi hemen bebek yap diyor. o da olmuyor. enson eşimde de problem çıktı. tüp bebek dediler. of of....

X