Rahimim tersmiş

pinar7834

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
565
850
32
Kızlar bir senedir çocuk olmayınca eşimde bende doktora gittik. Eşimde bir sıkıntı çıkmadı ama ben bugün hsgde öğrendim rahimim tersmiş :KK43: bi üzülmedim değil. Ters rahim gebeliğe engel olur mu? Gebelik olursa ne gibi sıkıntıları olur acaba? Bilginiz varsa beni bilgilendirir misiniz ?

Kızlar bir senedir çocuk olmayınca eşimde bende doktora gittik. Eşimde bir sıkıntı çıkmadı ama ben bugün hsgde öğrendim rahimim tersmiş :KK43: bi üzülmedim değil. Ters rahim gebeliğe engel olur mu? Gebelik olursa ne gibi sıkıntıları olur acaba? Bilginiz varsa beni bilgilendirir misiniz ?
Hayır bana da ters rahim dedi bir doktor ama sorun olmadı hamileliğimde şu anlık sıkıntı yok

Ters rahim gebeliğe engel değil,annemin rahmi tersti 5 kez hamile kaldı.ben de ters rahimliyim 3 defa hamile kaldım sıkıntı yok

Benim de rahim ters doktorum bunu vitesin kolu gibi öne veya arkaya olabilir diye yorumladı. Gebeliğe doğuma asla engel değil dedi.

Kızlar bir senedir çocuk olmayınca eşimde bende doktora gittik. Eşimde bir sıkıntı çıkmadı ama ben bugün hsgde öğrendim rahimim tersmiş :KK43: bi üzülmedim değil. Ters rahim gebeliğe engel olur mu? Gebelik olursa ne gibi sıkıntıları olur acaba? Bilginiz varsa beni bilgilendirir misini

Doktorlar zaten ilk 1-2sene çocuk olmamasını normal karşılıyor. Rahim ters dönmesi yaşayan bi tanıdığım vardı herhangi bi sorun yaşamadı çocuğuda olmuştu
Bende 6 aylık evliyim banada dua edin bizde düşünüyoruz🥹

Doktorlar zaten ilk 1-2sene çocuk olmamasını normal karşılıyor. Rahim ters dönmesi yaşayan bi tanıdığım vardı herhangi bi sorun yaşamadı çocuğuda olmuştu
Bende 6 aylık evliyim banada dua edin bizde düşünüyoruz🥹
Allah isteyen herkese hepimize nasip etsin inşallah 🙏

X