rahimde sıvı birikmesi lutfen yasayan arkadaslar bakabilirmi

Waww

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
2.376
971
24
kizlar doktorum rahimde sivi birikimi oldugunu soyledi bebek icin tedavi goruyorum tup bebek deneyecegim oncesinde rahimde sivi birikimi nasil tedavi ediliyor ve sorun olurmu bilgisi olan yazabilirmi

Bana demişlerdi. Bakıldığı zaman yumurtlama zamanımmış meğerse ve normalmiş o zaman olması… önce emin olmanı öneririm o yüzden

kizlar doktorum rahimde sivi birikimi oldugunu soyledi bebek icin tedavi goruyorum tup bebek deneyecegim oncesinde rahimde sivi birikimi nasil tedavi ediliyor ve sorun olurmu bilgisi olan yazabilirmi
Bende tedavi görüyorum bende olmadı ama hemşire rahimden suyun boşaltıldığını söyledi herhalde yine katater yardımı ile patlatıyorlar diye düşünüyorum. Çok ilerlemişse hastaneye yatış yapılıyormuş hafifse ilaçlarla. Bana birikme olmasın diye opuden 2 gün önce ilaca başlatmıştı

Bana demişlerdi. Bakıldığı zaman yumurtlama zamanımmış meğerse ve normalmiş o zaman olması… önce emin olmanı öneririm o yüzden
bgn gittim doktora cnm sordum ve bittigini soyledi kist icin ilac kullaniyodum galiba onunla birlikte gecmis sorun olmadi neyse tesekkur ederim cvp icin❤

Bende tedavi görüyorum bende olmadı ama hemşire rahimden suyun boşaltıldığını söyledi herhalde yine katater yardımı ile patlatıyorlar diye düşünüyorum. Çok ilerlemişse hastaneye yatış yapılıyormuş hafifse ilaçlarla. Bana birikme olmasın diye opuden 2 gün önce ilaca başlatmıştı
bgn doktorum bittigi soyledi rahimdeki sivinin cnm sorun kalmadi neyseki tesekkur ederim cvp icin bgn basladik asilama icin tedaviye ve ilk ignemi yaptim bgn insallah guzel sonuclanir❤

Rahimde ki sıvı birikmesinin belirtisi neydi nasıl anladınız
haa yook ben onu hic hissetmedim doktorum ultrasyonda gorup soyledi cnm ilac verdi bana ve 1 ay boyunca kahverengi akinti yasadim ben galiba oyle bitti bilmiyom doktorum bitmis gecmis dedi yani

X