Rahimde perde

Çok geçmiş olsun...doktor bu hafta için Perşembe yatış cuma histerekopi dedi...hocam yatış oluyormu diyemedim kalabalıktı ona takıldım...çok afedersin sonda takiyolarmi...miyom alinmisti bende o zaman takılmıştı..olursa o geriyorda beni

Çok geçmiş olsun...doktor bu hafta için Perşembe yatış cuma histerekopi dedi...hocam yatış oluyormu diyemedim kalabalıktı ona takıldım...çok afedersin sonda takiyolarmi...miyom alinmisti bende o zaman takılmıştı..olursa o geriyorda beni
Sonda takarlar muhakkak evet kötü bir his ama ameliyat çok kolay ve basit yarışı tedbir amaçlı yapıyorlardır ben de 3 hafta önce oldum aynı anda laparoskopide oldum tüplerimi açtılar şuan hiç ameliyat olmamış gibiyim yani sizin olacağınız ameliyattan daha fazla olmasına rağmen

Aynen o şekilde söyledi soramadimda .alel acele oldu...nedense geriliyorumda...inşallah sıkıntı olmaz🤲 sizde olmusmuydunuz.

Benim bir iki gün hafif sürdü ama sizin hala devam ediyorsa doktorunuza söyleyin,benim çok ağrım olmuştu
Normalmiş öyle çok az gelmesi bir hafta on günü dahi bulabilirmis...birde gribe yakalandım olacak işmis gibi.hapsurmaktan mav oldum.korkiyorum bir şey olacak diye

Teşekkür ederim çok şükür geçti bı on gün sürmüştü...kontrole gidemedim henüz...sizde durumlar nasıl tüp bebek için mi tedaviye baslayacaksiniz
Yok ben bir yıl içinde iki defa düşük yaşadım her ikiside 2 aylıkti ama kalp atışı olmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım devamlı sonrasında rahmimde perde olduğunu öğrendim iki ay oluyor ameliyat olalı durumum falan iyi ama korkuyorum gebe kalsam tekrardan aynı sorunu yaşarım diye

Yok ben bir yıl içinde iki defa düşük yaşadım her ikiside 2 aylıkti ama kalp atışı olmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım devamlı sonrasında rahmimde perde olduğunu öğrendim iki ay oluyor ameliyat olalı durumum falan iyi ama korkuyorum gebe kalsam tekrardan aynı sorunu yaşarım diye
Hay Allah'ım üzüldüm rabbim tekrar yaşatmasın canim...inşallah olmaz içinizi ferah tutunuz...rabbim tüm isteyenlere nasip etsin...bende bir ay oldu aldirali.hic hamile kalmadım beş yıl oldu tüp bebek için başlayacağız bakalım samsun devlette..zor süreç rabbim nasip etsin hayirlisi ile

Hay Allah'ım üzüldüm rabbim tekrar yaşatmasın canim...inşallah olmaz içinizi ferah tutunuz...rabbim tüm isteyenlere nasip etsin...bende bir ay oldu aldirali.hic hamile kalmadım beş yıl oldu tüp bebek için başlayacağız bakalım samsun devlette..zor süreç rabbim nasip etsin hayirlisi ile
Saol cnm seninde İnşallah herşey gönlünce olsun 🥰

X