Rahimde perde

Çok geçmiş olsun ..aneztesi eşliğinde alttan beri oluyor dimi..aynı gün taburcumu olunuyor...bende tüp bebek tedavisi ne başlayacağım..bı doktor bişe yok dedi biri perde var dedi..bidaha alınacak ..gebelikte düşme erken doğum oluyor perde olunca..hayırlısı ile geçer insallah

Benim tüplerim de kapalıydı onları da açmak için aynı zamanda laparoskopi de oldum ama sadece histeroskopide anestezili yapılıyor aynı gün taburcu ediyorlarmış evet perde olunca düşme riski ve erken doğuma bağlı ölüm riski yüksek daha önce 1 düştüğüm var benim de

Ah kadin olmak...bende beş yıldır evliyim hamile kalamadim..tüp bebek için ugrasicam..su perde olayı strese soktu beni...siz peki tedavi vs gorecekmisiniz

Ah kadin olmak...bende beş yıldır evliyim hamile kalamadim..tüp bebek için ugrasicam..su perde olayı strese soktu beni...siz peki tedavi vs gorecekmisiniz
Adet olunca gel başlayalım tedaviye dediler büyük bir ihtimalle klomen başlatacak daha sonra da çatlatma iğnesi falan sanırım

Nasil böyle birsey yapmışlar ya
Bende geçen hafta oldum perde vardi o alındı
Çok korkuyorum şuan bende adet olmayi bekliyorum rahim filmi cektiricem
Simdi yeniden ameliyat olcam yeniden iyilesmeyi beklicem 3 ay çöp amhde dusuk yumurta sayım az insallah sizinki duzgun olmustur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…