Rahimde 3 cm miyom

Merhaba öncelikle geçmiş olsun benimde 3-4 tane kadar miyom varmış yeni öğrendim 1 tanesi 5cm biri 3 cm diğerleri daha küçükmüş, dr ameliyat olmam gerektiğini söyledi gbe kalmayı zorlaştırabilirmiş yada düşük yapmaya sebep olabilirmiş biraz korkuyorum bende

Ben de yarın gidicem kontrole bende de 3-4 cm civarı vardı ama doktor hamileliği engellemez tehlıkelı bir yerde degil demisti, bir şikayetim de yoktu ağrılı Regl ya da ara kanama ya da düzensizlik gibi. Bakalım yarın doktor ne dicek :bicak:

Merhaba öncelikle geçmiş olsun benimde 3-4 tane kadar miyom varmış yeni öğrendim 1 tanesi 5cm biri 3 cm diğerleri daha küçükmüş, dr ameliyat olmam gerektiğini söyledi gbe kalmayı zorlaştırabilirmiş yada düşük yapmaya sebep olabilirmiş biraz korkuyorum bende
Geçmiş olsun... Umarım en kısa zamanda bu miyomlardan kurtuluruz .

Ayda iki kez adet görüyorum ve ara sıra küçük tuvaletimden sonra selpakla silerken kan geliyor. Yine mi adet oldum diyorum pet takıyorum yok bir daha kanamıyor. Bir tuhaflık var ama anlamadım. Bende de mi miyom var acaba? Corona sebebiyle hastaneye gitmeye korktuğum için doktora da gidemedim. Ne yapacağım bilmiyorum. Uzun süredir böyle.
Anneminde kanaması fazla oluyor. Doktora gitti muayenede polip var demiş, başka bir doktor içi dolu kist var demiş. Bizde sonuçların netleşmesi için bekliyoruz. Ameliyat olucak herhalde.. İhmal etme canım mutlaka en kısa sürede baktır.

Anneminde kanaması fazla oluyor. Doktora gitti muayenede polip var demiş, başka bir doktor içi dolu kist var demiş. Bizde sonuçların netleşmesi için bekliyoruz. Ameliyat olucak herhalde.. İhmal etme canım mutlaka en kısa sürede baktır.

Tamam teşekkür ederim. Ben ankarada yaşıyorum. Burada corona kaynıyor her yer. Bu koşullarda hangi hastaneye gidebilirim bilmiyorum :KK43:

Rahmimde 3 cm miyom var . 8 ay öncede aynı boyuttaydı. Herhangi bir büyüme yok. Vajinal muayenede kist çıkmamıştı.. Ama bugün ultrasonda kistte çıktı. Doktor daha görmedi. Çok üzülüyorum ben 30 yaşındayım. Bebek falan olması açısından sorun yaratır mı?
Bir ay boyunca günde bir defa çoban çantası çayı iç. Üç haftaya erimiş olur inşallah miyomun

Ayda iki kez adet görüyorum ve ara sıra küçük tuvaletimden sonra selpakla silerken kan geliyor. Yine mi adet oldum diyorum pet takıyorum yok bir daha kanamıyor. Bir tuhaflık var ama anlamadım. Bende de mi miyom var acaba? Corona sebebiyle hastaneye gitmeye korktuğum için doktora da gidemedim. Ne yapacağım bilmiyorum. Uzun süredir böyle.
Kanamalarının için doktora gittiniz mi?

X