Rahim yukardaligi

Gimme

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2022
34
10
Arkadaslar rahmi yukarda olan veya bole biseyle karsilasan varmi benim rahmin yukarda oldugu icin gebe kalamiyorum bole bu durumla karsilasan varmi varsa ne yaptiniz

Gebe kalmaniza engel olacagini sanmiyorum. Neticede yukarda havada asili durmuyor, tuplerinize bagli ☺️
Yok canim iste engel 5 yildir cocugum olmuyordu doktorlara gittim surekli biseyin yok diyodu ben bole hani eski kadinlarin uyguladigi ilaclar varmis bunun icin ebeye gittim ilaci kullandim o ay icerisinde hamile kaldim rahmin yukarda oldugu icin erkegin spermi ulasmadigini soyledi suan yine olmuyor cocugum..

Arkadaslar rahmi yukarda olan veya bole biseyle karsilasan varmi benim rahmin yukarda oldugu icin gebe kalamiyorum bole bu durumla karsilasan varmi varsa ne yaptiniz
İki gün önce komşum dediki dogumdan falan bahsediyorduk 6 bucuk yıl çocuğum olmadi sonra oldu arka arkaya hamile kaldim 4 yil boyunca dedi doktora gittim rahmim yukarda ve dar olduğu icin sütten kesilir kesilmez kaldigimi söyledi demişti benden söylemesi

İki gün önce komşum dediki dogumdan falan bahsediyorduk 6 bucuk yıl çocuğum olmadi sonra oldu arka arkaya hamile kaldim 4 yil boyunca dedi doktora gittim rahmim yukarda ve dar olduğu icin sütten kesilir kesilmez kaldigimi söyledi demişti benden söylemesi
Hm anladim canim suan yine olmuyor cocugum istiýorum ama olmuyor

Aşılama yapılabilir bu durumda sanırım
Ebeden aldığınız karışım neydi ondan kullansanız tekrar

Aşılama yapılabilir bu durumda sanırım
Ebeden aldığınız karışım neydi ondan kullansanız tekrar
Gittim bu ay yne ondan kullandim cnm bu yuzden bu ay 3 gun gecti test yapiyorum 2. Cizgi çok silik cikiyo ve sonra Dan kayboluyo bu çizgi 5 gundurde srekli karnima ara ara agrilar griyo ozlkle geceleri bu yuzden kafam cok karisiyor Zaten

X