rahim yarası ve kabızlık yardım lutfen

P

pelin rute

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pelin rute
selam arkaslar sizinle paylaşmak istediğim bir konu var. ben yaklasık 7 aydır yara tedavisi görüyorum dondurma önermişti drum ama ilaç ile deniyelim dedi ve bu bu kadar uzun sürdü yani birsürü iğne antibiyotik ve fitiller kullandım ama nafile. şimdi de adetim 3 ay kadar gecikmişti ki birkaç gun önce oldum. bittikten sonra dondurulacak yaram ama benim size sormak istedğim birşey var ben 170 boyunda 48 kiloyum bünyeme göre karnım o kadar büyük duruyor ki anlatamam 4 aylık hamileler gibiyim biryerde okumuştum rahim yarası karnı sıkıstırarak bagırsakları etkiliyormuş ben 2-3 günde bir tuvalete gidebiliyorum. sizce bu normal mi?

• Konu Sahibi pelin rute
bu arada en son 1 ay önce gittim doktora yaram dondurulacaktı ama olmadı kanser taramasına gireceksin dedi birde ultrasyona girdim polistik over varmıs doktor gormedı daha sonuclarıımı ama coooooooooooooooook sıkıldım simdiden bitsin artık bu hastalıkkkkkkötükedihüso

• Konu Sahibi pelin rute
geçmiş olsun canım benimde yara var çok büyümüş yakılması gerek dedi dondurmak nasılki acaba aradaki fark nedir bende rahim ağzı kanser taraması yaptırdım sonucu bekliyorum ondan sonra yakma işlemi için gün verilcek bakalım soruna cevap olmadı belki ama benimde başıma geldi napcamı bilemiyorum

• Konu Sahibi pelin rute
gecmis olsun hepinize..............Mubarek gunlerde Allahim hepinize acil sifalar varsin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…