Rahim şekil bozukluğu

Arzueliz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
47
12
27
Arkadaşlar merhabalar bir konuda içim çok huzursuz ve ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz ? Mart ayında rahim filmi çektirdim doktorum bir sorun yok dedi raporda uterus normal boyutta yazıyordu. İki yıllık evliyim iki düşüğüm oldu rahimle alakalı birşey yok dendi iki düşüğüm de kimyasaldı. Aylardır gebe kalamıyorum başka bir doktora gittim rahim tepesinin aşağıda olduğunu söyledi. uterus arkuad diye geçiyor sanıyorum ve ufak bir operasyon önerdi bazı doktorlar gerek var diyor bazıları gerek yok diyor ne yapacağımı bilmiyorum

Canım benim 5 düşüğüm vardı sonra rahim filmi çektirdim çeken doktor gayet normal dedi sonra ben görüntüyü merak edip bir baktım bu t rahim dedim sonra farklı doktorlara gösterdim hepsi t rahim bu histeroskopi olman gerek dedi ve iyi bir profesör de histeroskopi oldum kendisi bana bu rahimle gene kalman bile mucize olmuş dedi hatta hocam artık tüp bebek düşünüyorum dediğimde gerek yok bebeğin olur dedi işte birkaç ay önce oldum ameliyatı Şuan deneme aşamasındayız inşallah sağlıklı bir gebelik elde ederim yani sende farklı doktorlara danış rahim şekil bozukluklarında bebeğin tutunacağım yer sorunlu olunca kendini atar dediler her doktora güvenilmez de benim filmi çeken normal dediği halde bariz şekil bozukluğu vardı görüntü de

Merhaba bende de aynı sorun var kalp şeklinde rahim. Bir doktor baya olumsuz konuştu tekrarlayan düşükler olabilir olursa ameliyat yapılır ama büyük bir ameliyat falan dedi moralimi çok bozdu. Bazı doktorlar hiç önemsemedi abartmiş dediler diğer doktor için. Yani benimde kafam karışık bunu düşünmemeye çalışıyorum şuan hiç gebelik yaşamadım inşallah ameliyata gerek kalmaz bı şekilde hamile kalıp normal doğuranlarda varmış

Bende de hafif kalp şeklinde rahim çıktı. Arkuat uterus. 2 doktora gösterdim. İkisi de sorun olmaz gebeliğe engel değil herhangi bir operasyona gerek yok dediler. Bizim de 1 yıl oldu ama henüz gebelik olmadı.

Bende de hafif kalp şeklinde rahim çıktı. Arkuat uterus. 2 doktora gösterdim. İkisi de sorun olmaz gebeliğe engel değil herhangi bir operasyona gerek yok dediler. Bizim de 1 yıl oldu ama henüz gebelik olmadı.
Bana da gebeliğe engel değil demişlerdi ama derecesini söylemediler niyeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…