Rahim sarkması kasık agrisi yaparmi?

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
Mrb kizlar ,40, yaşındayım ilk doğum normal oldu 2 derece rahimde sarkma dedi Dr. Özellikle cinsel ilişkiden bir gün sonra bazen kasık ağrısı oluyor. Bu sefer kontrolden sonrada kaç gün kasıklarım ağrıdı Dr rahimdeki sarkmadan diyor. Ben emin olamadım daha sarkma olan idrar kaçıranlar var o seviyede değilken niye ağrı olsun? Varmı benzer şikayetleri olan

Çok geçmiş olsun.her vucut ayrı tepki veriyor. Ama ihmal etmeyin. 2.çocuk düşünüyormusunuz peki

Çok geçmiş olsun.her vucut ayrı tepki veriyor. Ama ihmal etmeyin. 2.çocuk düşünüyormusunuz peki
İkinci çocuğun sezeryan oldu zaten artık başka düşünmüyorum. Bunu sormamin sebebi acaba bu ağrının sebebi gerçekten sarkmami yoksa Dr anlamadı mi

Gecmıs olsun benim de kızımın dogumunda sarlma olmustu orta derecede. Sımdı tekrar hamıleyım ilişki de sorun olunca ılerledıgını anladım dısardan bırsey gorunmuyor da. Dr 9. Aya gelınce bakarız dedı. İdrar kacırmada oluyor hapşırma da oksurmede. Sızın agrınız da muhtemelen sarkmadan dolaydır. Ben suan ılıskıden kaçınıyorum canım cok yanıyor sanki bir engel varmıs gıbı orda.

Benim ilişkide hiç ağrı yok. Ertesi gün oluyor bazen oda. Bilemiyorum ben bazı durumlar için Dr gittiğimde bikac Dr aynı sikayetime farklı farklı seyler söylemişti. Güvenim sarsıldı her de anlamıyor herşeyi gözden kacabiliyor

Maalesef oyle dr lar pek onemsemıyorlar. İyice kotu olmadıkca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…