Rahim kalınlaşması

Aycan878

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
24
11
37
merhaba,
şubat ayında doktor smear alırken biraz rahim kalınlaşması var, dedi. Sonuç göstermeye 1 ay sonra gittiğimde asistanı vardı. Yeniden baktı. 13 mm pic yapalım dedi. ben istemedim. yaş 36.. hiçbir rahatsızlığım yok başka. adet düzenli, kist yok. ara kanama yok. hiçbir şey yok.
2 sene önce de bi doktor biraz var. takip edelim dedi. bende 2 ay sonra gittim. başka doktor normal dedi.
Ben pic istemedim. adet tam bittiğinde başka doktora gideceğim. o zaman ölçülmesi lazımmış. Yaşım da küçük bu rahatsızlık için. böyle yaşayan var mı?

merhaba,
şubat ayında doktor smear alırken biraz rahim kalınlaşması var, dedi. Sonuç göstermeye 1 ay sonra gittiğimde asistanı vardı. Yeniden baktı. 13 mm pic yapalım dedi. ben istemedim. yaş 36.. hiçbir rahatsızlığım yok başka. adet düzenli, kist yok. ara kanama yok. hiçbir şey yok.
2 sene önce de bi doktor biraz var. takip edelim dedi. bende 2 ay sonra gittim. başka doktor normal dedi.
Ben pic istemedim. adet tam bittiğinde başka doktora gideceğim. o zaman ölçülmesi lazımmış. Yaşım da küçük bu rahatsızlık için. böyle yaşayan var mı?
Merhaba benim ablamda var kontrolleri aksatmayın lütfen. Ablamda yoğun kanama ile başladı adet düzensizliği ile başladı malesef siz doktor kontrollerine gidin birşey olmaz inşallah çoğu belirtti sizde yok şükür

Benim sürecim biraz uzun bir çocuğum var o doğduktan yaklaşık iki yıl sonra başladı problemim önce defalarca kist oldum.ilaclar kullandım kısa bir dönem soğan kürü denedim kist için ilaçla kurtuldum ama bu defa hormon dengem bozuldu.iki ay önce gittim doktara enson
Adet düzensizliği oluyordu. Her iki yumurta da var hamile kalabilirsin ama rahimde kalınlaşma var 12 mm dendi.kontrole çağırmıştı şehir değişikliği yaptım gitmedim.simdi kanamalarım oluyo ve pıhtı şeklinde parça aldırmak istemiyorum doğal yol denemek istiyorum soğan kürü iyi geliyormuş.ayrica bal karışımı işe yarar mı bilgisi olan paylaşa bilir mi.

X