Rahim kalınlaşması

crosword

Guru
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2009
1.092
327
Ağustos ayında adet olmadım sonra lekelenme başladı ve 10 gündür kanamaların var doktor rahim kalınlaşması var 15 mm dedi ve duphaston verdi.kac gün içinde incelir acaba bu kalınlıktaki rahim

Ağustos ayında adet olmadım sonra lekelenme başladı ve 10 gündür kanamaların var doktor rahim kalınlaşması var 15 mm dedi ve duphaston verdi.kac gün içinde incelir acaba bu kalınlıktaki rahim
Bazen ameliyat bile gerekebiliyor.. insallah incelir 🤲

adete yakın rahim duvarı kalınlaşır östrojen hormonu fazla salgıladğımız için ve adetle birlikte tekrar incelir enfeksiyon olmuş olabilir gebeliğe bağlı olmuş olabilir duphastonda hemen kanamanızı bitirir korkulacak bir durum değil

yani reglde gecikmiş anladığım kadarıyla bir kan vermenizi tavsiye ederim çünkü duphaston aynı zaman embiyonun tutunmasınıda sağlayan bir ilaç

Bende gittim doktora 12 mm dedi gebelik yok ama prolaktin yuksek cikti benim

adete yakın rahim duvarı kalınlaşır östrojen hormonu fazla salgıladğımız için ve adetle birlikte tekrar incelir enfeksiyon olmuş olabilir gebeliğe bağlı olmuş olabilir duphastonda hemen kanamanızı bitirir korkulacak bir durum değiladet
yani reglde gecikmiş anladığım kadarıyla bir kan vermenizi tavsiye ederim çünkü duphaston aynı zaman embiyonun tutunmasınıda sağlayan bir ilaç
Benimde 15 temmuz hala olmadim kalinlasma olmus 12 mm gebelik testi negatif

X