Aile Planlaması Rahim kalinlasmasi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Hacer0637

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2020
234
125
26
Merhaba arkadaşlar. Ben sipiral ile korunuyorum 3 yildir kontrol için hastaneye gittim rahmim kalın olduğunu ve bu yaşta görünmemesi gerektiğini söyledi. Böyle bir durumla. Karşılaşan oldu mu? Aslında 2. Bebiş de istiyoruz. Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Ben sipiral ile korunuyorum 3 yildir kontrol için hastaneye gittim rahmim kalın olduğunu ve bu yaşta görünmemesi gerektiğini söyledi. Böyle bir durumla. Karşılaşan oldu mu? Aslında 2. Bebiş de istiyoruz. Ne yapmalıyım?
İyi bir kadın doğımcu bulup tedavi olcan. Muhtemelen ilk iş smear test isteyecek. Sonra ilaçlarla kalınlaşmayı yok edecek. Ama ihmal edersen sonrası kötü

bende benzer bir sorun yaşadim bende 8 ay spiral kullandım son adetimden sonra kanamam hiç kesilmedi.Doktora gittim bana senden parça alicaz dediler.rahimden parca aldilar 15 gun sonra sonucları almaya gittim dotorum sonucun temiz cıkmıs dedi ve dediki senin rahim duvarında kalinlaşma olmustu bizde parca aldiktan sonra orayı kazıyıp temizledik dedi.operasyon sırasında spiralide cıkarmişlardi.benimde yaşim kücuk 26 yaşindayim ve 3 cocugum var

X