Rahim kalınlasmasi ve polip

YsmnakyL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
78
17
31
Selam 2 yildir adet sonrasi yumurtlama donemlerinde kanama agri sikayetletiyle gitmedigim.doktor kalmadi son gittigim doktorda 6 cm polip rahim kalinlasması oldugu solendi kurtajla temizledi 1 ay gecmeden sikayetler tekrar basladi suan tekrar olusuyor diye duphaston kullanmamı gecmezse tekrar kurtaj yapabliriz diyor doktorum bu sekilde hamile kalmam mumkunmu ?

Merhaba bende geçen ay histeroskobi ile polip aldırdım, sonuçlarınız paralojiyr gitti mi benim Camera yöntemi ile yapıldı kürtaj yöntemi ile değil ? Bana doktorum polip ile hamile kalabilirsiniz ama düşük olma ihtimali çok yüksek demişti bebek planlaması yaptığımız için aldırdım

Bende bebek dusunuyorum soledim doktoruma kurtaj deil histeeoskopi yapsak daha iyi olmazmi diye kurtaj dedi ama ilk adet normal oldu 10gun sonra hafif lekelenmeler baslaynca aradm duphaston kullan dedi o bitince bakicak tekrar

Bende bebek dusunuyorum soledim doktoruma kurtaj deil histeeoskopi yapsak daha iyi olmazmi diye kurtaj dedi ama ilk adet normal oldu 10gun sonra hafif lekelenmeler baslaynca aradm duphaston kullan dedi o bitince bakicak tekrar
Anladım canım sonuçların patolojiye gitti mi ? Bana histeroskobi sonrası 21 gün korunma verdi ilişki bile yasaktı

Patoloji sonucu temiz cikti benm.et ben tarzı bisey iyi huylu dedi 15 gun korunma verdi banada nerde yasiyorsun ben suan bulundugum yerde doktor bulamiyorum guvenemiyorm Dogrusu hep para icin is yapiyorlar

Ben 2 kez polip ameliyati oldum, histeroskopi ysni. Tum polipler temizlendikten sonra tup bebekle ikiz bebeklerim oldu. Yani histeroskopi sonrasi hemen tedaviye baslamalisiniz. Polipler tekrarlayabiliyor. Eskisehire yakin oturuyorsaniz burdaki acibam tupbebegi tavsiye ederim. Epey basarili bir doktor.

Manisada yasıyorum burdada suan gittigim doktoru cok tavsiye ettiler oda hemen cocuk tedavisine baslayalm dedi ama solediginz gbi histeroskopi olmadim belki polip gitmedi tedaviye baslasada hamile kalamayabilirim .. Sizin histeroskopiden sonra kanamalarnz oldumu peki 3 gun cok az bisekilde geldi kanamada .

Kaç tane polip vardı ? Bende bir tane vardı üç ya kendin dene sonra gel dedi doktorum olmazsa

Benim kanamam hiç olmadı bile diyebilirim, ilk gün bir kaç damla şeklinde oldu benim bir tane vardı alındı, 3 ay kendiniz deneyin olmazsa gelin dedi benim doktorum

Bana hemen gel adet bitince cocuk tedavisi icin dedi 1 tane vardi benmde ama tekrar cikabiliyormus rahim kalinlasmasıda tekrarlayabliyomus ben hamileym sandm dogrusu cunku asırı bel sırt agrısı oldu hpv 16 negatif dedi rahimdeki polipde iyi huylu dedi tekrar neden cikti anlamadm

Benim rahim kalınmaşı yoktu, ama bana üç ay kendin dene gel dedi

Benim rahim kalınmaşı yoktu, ama bana üç ay kendin dene gel dedi
Ben çocuk düşündüğüm zaman doktora gittin alttan muayne esnasında bi ultrason goruntusu verdi ve arkasında end polip? Yazıyordu kesin birşey dememişti arada bir baktır belki kan toplanması gibi birşey olabilir demişti o gün. Hatta rahim duvarında biraz kalin gibi dedi ama çocuk denemesi yapma işlem yapalım falan demedi. Ben 2 ay sonra hamile kaldım aynı doktora gittim 2 ay önce polip gibi birşey var demiştiniz dedim ve bana hamile kaldıktan sonra bir önemi yok dedi. 3gün sonra başka hastanede başka doktora kese kontrolüne gittim ona da dedim daha önce polip şüphesi vardı bende diye o da aynı şeyi söyledi hamile kaldıktan sonra sorun yok dedi.

Merhaba sizinde polip varken çok ağrılarınız oluyormuydu kasikta falan benimde polip çıktı doktor sıkıntı yapmıyorsa aldırma dedi ama bende çok ağrı yapıyor sizindemi ayni

Evet özellikle iliski,yurüyus sonrasi ama genelde hep agrili gecmeyen siskinlik gbi surekli yarin adet gorucek gibiydi ve artik gitmedigim doktor kalmamisti bnm 8cmdi 1 2 cm alınmasada oluyormus ama buyuyebiliyor dedi doktorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…