Rahim inceliği

Doktor değiştirme şansınız varsa eğer değiştirin içinize sinmeyen kafanızda soru işareti bırakan doktorla bu kadar uzun yolda ilerlemek çok zor
1 senedir bize doğru düzgün bişey demiyor söylüyoruz başka bir tedavi yapalım o zaman falan diyor yumurtalarım onlarda alabilir miyim sizce

Ne güzel ya lütfen bana dua edin çok zor durumdayım

Bende rahim inceliği sebebiyle transfer olamıyorum. Aynı ilaçlara ek rahime hormon iğnesi püskürtüyorlar. Kaç mm de transfer oldunuz

Bende rahim inceliği sebebiyle transfer olamıyorum. Aynı ilaçlara ek rahime hormon iğnesi püskürtüyorlar. Kaç mm de transfer oldunuz
7.3 ile transfer oldum tuttuda zaten. Ama 7. Haftada kalbi durdu malesef. Şimdi tekrar başlıcam prp yapcaz bu sefer

Sizin kaç mm en fazla? 3 çizgi görünümü var mı? Estrefem işe yaramıyor mu? Hormon iğnesi dediğiniz neugepen mi?

Sizin kaç mm en fazla? 3 çizgi görünümü var mı? Estrefem işe yaramıyor mu? Hormon iğnesi dediğiniz neugepen mi?
Bir dfa 7.2 oldu sonra 6.8e geriledi. Onun dışında 7yi bulmuyor. Günde 12 tane estrofem, 2 redostim ve climara bant kullanıyorum. 3 çizgi görünüyor ancak rahim kalınlığı max 6.8 falan oluyor.
Daha önce küretaj olduğum için hasarlanmış olabilir mi

Olabilir bunu Dr net söyler. Ama yapısal da olabiliyor benimki öyle mesela. İlaca yanıt vermiyorsa Dr ile neugepen iğnesi ve prp yi konuş canım. Genelde bununla sonuç alınıyormuş. Benimde 6 mm en fazla. Nar suyu, Arı sütü, polen, keten tohumu, evicap 400 mg felan kullanıyorum. Bunlarda yardımcı imiş. Kuşburnu çayı aynı şekilde. Az da olsa şifa olur tavsiye ederim tedavi ile birlikte.

Bundan önce 2 defa doğal yolla hamile kaldım. Hiçbir sorun yoktu. Şimdi böyle olmasına çok üzülüyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum

Neugepen 2 defa yapıldı. Ancak kalışma olmadı inceldi hatta dua etmekten başka yapacak şeyim kalmadı sanırım

Neugepen 2 defa yapıldı. Ancak kalışma olmadı inceldi hatta dua etmekten başka yapacak şeyim kalmadı sanırım
Nadir de olsa işe yaramadığı oluyormuş daha da incelmesi ilginç. üzgünüm hakkınızda hayırlısı olsun. 3. Bebeği mi istiyorsunuz anlamadım? Yaşınız kaç? Prp deneseniz bir de belki bu işe yarar. Allah ikimize de şifa versin.

Henüz bebeğim yok. İki defa düşük yaptım. Bugün gittim rahim kalınlığı 6.5mm olmuş transferi yapalım dediler. 7 altında transfer olup olumlu sonuç alan duydunuz mu ?

Henüz bebeğim yok. İki defa düşük yaptım. Bugün gittim rahim kalınlığı 6.5mm olmuş transferi yapalım dediler. 7 altında transfer olup olumlu sonuç alan duydunuz mu ?
Bilimsel makalelerde 2 Dr da 4 mm ile bile tutan var 3 çizgi görünümü önemli diyorlar. Ama Yapısal olup daha artmayanlar için yapacak birşey transferi deneyelim diyorlarmış. Yeni Dr um bana arttırmayı deneriz olmuyorsa bu senin normalin dedi. Nasipte varsa o çocuk dünyaya gelecekse olacaktır ama elimde gelenin en iyisini yapıp tevekkül etmek istiyorum ben. Kimse kolay bu tedavileri olmuyor çok yıpratıcı ve bu sebepten embriyolar ziyan olursa üzülürüz. Burda okuduklarımda tutunamayan ya da sonra beslenemeyip düşük olanlar var ve prof Dr gamze Sinem Çelik sayfasında yorumlarında Dr hanım 7 mm altı transfer olmamalı diyor o yorumlarda da 7 mm ile bile olmayanlar var. Bilemiyorum ya zor bir tedavi diye geçiyor zaten. Bende kendi adıma çok üzgünüm zaten t rahim darlık ameliyatı oldum normal genişlikte bir rahim değil benim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Dr unuza güveniyorsanız kararı siz vereceksiniz. Benim fikrim bir de prp deneyip en son çare ona göre hareket etseniz.

Cevabınız için teşekkür ederim sanırım bir kaç dinlenmek istiyorum. Maddi ve manevi olarak yorulduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…