rahim iltihabi vajinal enfeksiyon icin kur onerileri

dsmdr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
5
1
33
Arkadaslar vajinal enfeksiyon icin etkimi bir uygulama var mi kullanmadigim ilac kalmadi cok yogun akintim var agrim da var oturma banyolari faydali mi ??

Arkadaslar vajinal enfeksiyon icin etkimi bir uygulama var mi kullanmadigim ilac kalmadi cok yogun akintim var agrim da var oturma banyolari faydali mi ??
Bende de aylardır geçmek bilmeyen bir enfeksiyon var ve kokulu akıntı var ve 15 gündür genital bolgemin ağrısı artik dayanılmaz oldu sanki o bolgemi koparıyorlar

Gercekten bu konuda ne yapilir ya gecirenler varsa rahim enfeksiyonu yardimci olurlarsa cok sevinirim

Ben sogan kürüne basladim bugun 15 gun yapcam bakalim yazarim buraya faydasini gorursem.. enfeksiyondan ben 2 bebek kaybettiim

Ben sogan kürüne basladim bugun 15 gun yapcam bakalim yazarim buraya faydasini gorursem.. enfeksiyondan ben 2 bebek kaybettiim
Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle. Ben de 5 aylık bebeğimi kaybettim bu süreçte akıntılarım çok yoğun sarı renkteydi doktor kültür aldı temiz çıktı tedavi vermedi bu yüzden. Fakat sonra düşük oldu. Şuan aynı şekilde akıntılar devam ediyor ve bel kasık ağrıları eşlik ediyor. Çok inatçı bir hastalık ne yaptıysam geçmiyor. Sizde bir değişiklik oldu mu acaba ? Ben de soğan kürü deneyeceğim inşallah

Merhaba hanımlar aynı sorun bende de var geçmeyen enfeksiyonum kasık ve bel ağrılarım mevcut ne kadar doktora gitsemde bir türlü tedaviye cevap vermiyor sizlerin sıkıntısı geçtimi neler yaptınız biraz bilgilendirirseniz sevinirim

X