Rahim iltihabı tüplerde sıvı birikmesine sebep olur mu

pinkheartt

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
692
317
26
Histeroskopi oldum ve rahimde iltihap çıktı. Bu durum tüplerde sıvı birikmesi yapar mı bu tarz durum yaşayıp transferi pozitif olan var mı

Histeroskopi oldum ve rahimde iltihap çıktı. Bu durum tüplerde sıvı birikmesi yapar mı bu tarz durum yaşayıp transferi pozitif olan var mı
Ben hamile kaldım, hacamat yaptırdım ve hayıt macunu kullandım , sağlıklı beslendim, pilatese gittim ve olumlama enerji çalışmaları yaptım ..

Merhaba rahimde iltihap ve tüplerde sıvı birikmesi tutunmayı engelleyen durumlar. Bunların tedavisini olmadan transferinizi olmamalısınız.
Merhaba rahimde iltihap ve tüplerde sıvı birikmesi tutunmayı engelleyen durumlar. Bunların tedavisini olmadan transferinizi olmamalısınız.
Tabiki çok haklısınız zaten rahim iltihabı için 15 günlük antibiyotik tedavisi görüyorum sonrasında transfer olucam. Ama tüpümde çok hafif genişleme varmış sıvı olmayabilir şimdilik tüp için bişey yapmaya gerek yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…