Aile Planlaması Rahim İltihabı için propolis

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Minnoskafa

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
4.572
6.292
34
Arkadaşlar rahim iltihabı için Propolis kullanan var mı? İltihabın her türlüsüne iyi geliyormuş diye okudum, sizin de tecrübelerinizi almak istedim..

Merhaba, rahim iltihabı ın olduğunu bilmeden önce kullanıyordum. Pıhtılı kanamam da faydalı olduğunu gördüm. Ancak tam olarak bir tedavi olmuyor sanırım. Bu arada tam 3 yıl boyunca her 2,3 ayda bir sürekli aynı şıkayetlerle doktora gittiğim halde rahim iltihabı teşhisim konulamadı taaki biyopsi yapılana kadar. Ancak iltihap kronikleşmişti. O kadar kızgın ve üzgünüm ki.... Propolis in olumlu bir etkisi oluyor bunun yanında ütülüiç çamaşırı ve ütülenmiş pamuklu kadın bağı kullanmakta çok işe yarıyor. Sevgilerle...

Arkadaşlar rahim iltihabı için Propolis kullanan var mı? İltihabın her türlüsüne iyi geliyormuş diye okudum, sizin de tecrübelerinizi almak istedim..
Kullanmadim gebelik ve sonrasinda devam etti bnm ki ilancta alaiyordum sirkeli su ile temizlenmemi söylemişti doktorum direnç düşüklüğü yapiyor olabilir bunun için elma çayı formülüm var onu kullandim ondan sonra geçti
Bir buçuk litre su bir elma yarim limon bir tane çubuk tarçın bir çay kaşığı tane karabiber ve bir çay kaşığı karanfil yarim saat kaynadiktan sonra yemeklerden yarim saat sonra yarim yada bi bardak iciliyo geçmiş olsun

X