Rahim iltehabı için tablet

ilyada79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
185
1
merhaba
4 aylık evliyim aşırı bel ve kasıl ağrısı yüzünden doktora gittim. iltehap olduğunu söyledi. iltahap için tablet kullandıktan sonra hamile kalan oldumu? yarın yumurtlama günüm başlıyor acaba tablet etkilermi?
paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...süprizzzzz

canım bendede bel ve kasık ağrısı var. daha doğrusu yanma gibi kasıklarda ve belde. iltihap varken hamile kalamadım bende. sana ne ilacı verdi ismi ne. onu kullanınca geçtimi

bendede yanma vardı, bel ağrısından ayakta duramıyordum. ilacı 4 gündür kullanıyorum.
Nidozal-M 14 tablet sabah akşam uyguluyorum.

Geçmiş olsun canım tekrar faydasını gördünmü bari. Ama merak etme iltihabın kuruduktan hemen sonra hamile kalırsın. Iltihap en büyük etken bebek olmaması için. Benimde bir ara iltihap gitti ondan sonra hamile kaldım ama ne yazıkki düştü. Iltihabın tam olarak kuruması lazım. Bu arada seninde belinde yanma şeklindemiydi.

belde ağrı olan bölgede yanma oloyodu. ağrı çok şiddetli olduğu zaman yanma çok fazla oluyodu. şimdi daha iyiyim. inşallah dahada düzelir.

geçmiş olsun canım düzeldiğine sevindim. benimde belde yanma var evet ağrı fazla olursa o derecede yanma oluyo bendede. ve hemen yumurtalıklarımın olduğu kasıklarımda yanıyo. başka ilaç verdimi dr. sana bende senin yazdığını o ilacı kullansammı acaba. ama bu ayın 23 ündü ankara gazide doç. dr. mehmet erdem'den randevu aldım. hem bunun için hemde 2 tane tekrarlayan düşüğüm için araştırma yaptırıcam. senin bilgin varmı bu dr. hakkında

merhaba
4 aylık evliyim aşırı bel ve kasıl ağrısı yüzünden doktora gittim. iltehap olduğunu söyledi. iltahap için tablet kullandıktan sonra hamile kalan oldumu? yarın yumurtlama günüm başlıyor acaba tablet etkilermi?
paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...süprizzzzz

canım iltihap için vajinal fitilmi verdi doktorun...?

iyi akşamlar arkadaşlar;

aynı şikayetler bendede var.bazen belimmi yada kasıklarımmı hangisi ağrıyor şaşırıyorum.ama şiddetlı biçimde.ben kasık ağrıların için doktor muanesinde vajınadan kontol edildim.kistten şüphelenmiştim.ama bir şey olmadığını söyledi.bizde bebek için uğraşıyoruz.böyle bir konu açılınca acaba bendedemi böyle bir problem vardiye düşündüm.:uhm:

iltihap çocuk olmasını engelleyebiliyo iltihap kuruyunca çocuk olabilir fakat doktora çocuk istediğinizi söyleyinki ona göre iltihap geçtikten sonra tedavi başlasın
serapcım iltihap olabilir yumurtlama sancısıda bazı kişilerde ağır oluyo her ay belli günlerdeyse yumurtlama sancısı olabilir her zaman sa iltihap olabilir başka bi doktora daha görün istersen

mrb canım dün doktorum rahim ağzında az bir enfeksiyon olduğunu söyledi.banada nidazol verdi.yanınada antibiyotikmonodoks verdi.propektüsünde hamilelik kategorisi c yani hamilelikte kullanımı zararlı.ayrıca bu ay bu fitili kullanırken hamile kalmamaya calış cünkü direk vajinaya uygulanan bir sey oldugu için sağlıklı bir yumurta oluşamaya bilir .buda düşük vb sorunlara sebep olabilir.hem fitilden sonra iltihap sorunuda ortadan kalkacağı için (büyük ihtimalle)sorun olmaz

X