Rahim filminde korkulacak birsey yok

hazale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
12
4
27
Merhaba kızlar
Bugun rahim filmi çektirdim 1 yildir cocuk deniyoruz fakat olmuyor 6 ay öncesinden kimyasal gebelik gecirmistim uzun suredirde deniyoruz olmuyordu. Rahim filmi cok hafif agri oldu. Dayanamayacak gibi bir agri degil korkmayin umarim guzel sonuc alirim burada sormak istedikleriniz olursa yardimci olmak isterim

Kimyasal gebelik gecirdiginize gore tupleriniz acik olmali, polip vs suphesiyle mi baktilar acaba? Pek bilgili degilim bu konuda ben sadece tıkanıklık ihtimalinde bakıyorlar sanıyordum

Ben de cuma çektircem ,anestezileri yapmayı düşünüyorum .Sizin nasıl oldu ?
Bende basta anestezi düşünmustum fakat dr bana gerek anestesiyle yapmiyoruz dedi bende mecburen kabuk ettim ama korktugum gibi olmadi birde bana iki defa ilacli filmi yaptilar ilkinde tuplerden gecmedi bir daha uyguladilar o anda sunu soyleyebilirim regli agrisi gibi 2 dk suruyor

Kimyasal gebelik gecirdiginize gore tupleriniz acik olmali, polip vs suphesiyle mi baktilar acaba? Pek bilgili degilim bu konuda ben sadece tıkanıklık ihtimalinde bakıyorlar sanıyordum
Benim yumurtaligim yavas calisiyordu 1 yıldırda olmadigi icin acaba tuplermi tikandi diyerek bakmak istedi dr. Cunku dusuklerde tüpleri tikayabiliyormus

Kapalı yada tıkalı olursa çok ağrı yapıyor kendimden biliyorum kapalıydı biraz açıldı sol tarafım öldüm dirildim . Ama sağdan gayet hissederek geçti. Bence anestezi almadan yaparsanız gittiğinizde tedavi olduktan sonra parol içmeniz . Sonrasında ağrı yaşamamak için

Benim tüplerim acikmis ama ilkinde ilac gecmedi zaten ilkinde hic agri yasamadim ikincisinde şiddetli regli sancisi gibi oldu.

Devlette mi oldunuz

Ben de rahim filminde çok ağrı çektim. Regl sancısı yanında sinek ısırığıydı. Rahim ameliyatı oldum ondan bile kötü bir ağrıydı. Herkesin vücudu, sorunları, acı eşiği farklı. Sizin ki ağrısız oldu diye herkesin öyle olmaz. Sizde sorun yoktur ağrısız olmuştur. Tıkalı tüpler, rahimde yapışma, rahim şekil bozuklukları gibi sorunlarda ağrılı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…