Rahim filmi

Zeynoasln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
488
326
37
Merhaba kızlar bana tüpler tıkalı denmişti de bunlar eski gerçi karıştırırken buldum sanki geçmiş gibi sıvı ama sizce

Eklentiler

• IMG_3537.jpeg
    IMG_3537.jpeg
    107,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_3536.jpeg
    IMG_3536.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 21
Anladım ama kapalı olsanız sıvı geçmiyor o zaman benden çok geçmedi yada hala gebelik oluşması bende tıkalı diye düşünüyorum hani

Anladım ama kapalı olsanız sıvı geçmiyor o zaman benden çok geçmedi yada hala gebelik oluşması bende tıkalı diye düşünüyorum hani
Rahim filmi çekilirken doktorların dediğine göre tıkalı tüpler basınç uygulanarak açılıyor yapısıklık falan varsa onlarda düzeliyor görüntüden birşey anlamam ama olan olay bu belki başka sıkıntınız vardır yada hiçbirşey yoktur daha zamanı değildir sabırşa bekleyin em güzel zamanda olur inşallah

Sıvı her türlü geçiyor zaten tüpler tıkalı olsada sıvı basınçlı uygulanıyot ve o anda açılıyor
Yanlış biliyor olabilirsiniz her tüpten sıvı geçmiyor ne kadar basınçlı sıvı olsa da. Benim tek tüpüm hsg çektirmiş olmama rağmen hala tıkalı. Yapışıklık hafif ise basınçlı sıvıyla açılabiliyor bildiğim kadarıyla benimkinde açılma olmadı

X