Rahim filmi

liya lina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2023
10
6
29
Kızlar ben bugün rahim filmini cektim her şey iyi görünüyor rahim filminden sonda hamile kalan var mi kac ay sonra hamile kadınız

Kızlar ben bugün rahim filmini cektim her şey iyi görünüyor rahim filminden sonda hamile kalan var mi kac ay sonra hamile kadınız
Tetkiklerinde bir sorun yoksa senin ve eşinin neden olmasın inşallah en kısa zamanda olur bebiş :)
Bende cuma çekildim ama bana tüp bebek dendi hsg de temiz ama kist var bozabilir oluşan gebeliği ameliyat edip güzel olan rezervinede zarar vermeyelim istersen aşılama yada tüp bebek yapalım dedi doktor ama tüp bebek tavsiye etti bizde beklemek istemedik 1.5 senedir beklediğimiz için tüp bebeği tercih ettik :)

Canım benim insallaj olur rabbim hepimize nasip etsin ben 1 yıllık evliyim her şey normal dedi doktor. Bir sıkıntı yok tüpler acıkmış prolaktin sut. Hormonum 38 çıkmıştı onun icin ilaç verdi onu kullanıyorum bakalım insallah olur hiçbir sorun yokmuş çocuk icin ilaç asilama vs bir sey demedi bekliyorum bende ekim ayında bakıcısı eger adet olmazsam

Hakkımızda hayırlısı olsun herşey gönlünüzce olsun

Tüp bebek için ne kadar fiyat aldınız acaba ?

İnsallahh hepimiz en kısa zamanda hayırlısıyla hamile kalırız doktor size aşılama ilaç vs bir sey verdimi
Hayır canım ben malesef çok kötü bir doktora denk geldim ve 2 yılımı çaldı benden.Zaten rahim filmini de gittim kendim özelde çektirdim kimse bana rahim filmi çektir demedi.Ben özelde rahim filmi çektirdim diye doktor bana git tedavini de özelde ol o zaman dedi.Şimdi çok harika bir doktor buldum melek gibi kendisi bir kaç güne onunla tedaviye başlayacağız.Önce yumurta takibi olmazsa aşılama o da olmazsa tüp bebek yapacağız doktor öyle söyledi

Tüp bebek için ne kadar fiyat aldınız acaba ?
Henüz bir fiyat almadık,o aşamaya geldiğimizde iğneye başlarken konuşuruz büyük ihtimalle.
İşlem ücretlerini yaptırdıklardan öğreniyoruz biz sormadık hiç.ama bir daha ki gidişimde mutlaka soracağımmaize de haber veririm unutmazsam inşallah ama tahminimce süreç tabi ilk seferde tutarsa eğer 70-80 bini bulacak gibi geliyor rahat bana. Eksiği olmaz fazlası olur gibi.
Özeller malum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…