Rahim filmi

Elisalady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
159
50
Arkadaşlar merhaba rahim filmi çektireniniz var mı aranızda nasıl bir işlem, acılı bir işlem mi ,kendi adıma söyleyeyim acı eşiğim çok düşük yani özelde çok pahalı fiyatlara yapılırsa yüksek ihtimal devlet hastanesinde olacağım benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Özelde 2500civarı.. acı eşiğin düşükse anestezili olabilirsin. devlette oluyomu bilmiyorum ama anestezisiz olursa net bişey diyemeyiz. bünyeye göre değişiyo kimini adet sancısı gibi hafif geçiyo kimisi dayanamıyo ama zaten 2 3dklık işlem bence dayanılabilir

Bende girmiştim aşırı dayanılmıcak bir sekilde agrısı yok sadece sıvı saldıklarında kasıklarına basınc oluyo o biraz agrı yapıyo o an cıkınca birsey yok

Bende temmuz ayında çektirdim. Anestezisiz çektirdim. Sıvıyı verirken biraz basınçla birlikte ağrı oluyor sonrasında hemen geçiyor zaten. ama acı eşiğiniz düşükse bilemem ben dayanamazsam diye düşünmüştüm ama sonra önceden anestezi hiç almadığım için vazgeçtim. iki dakikalık işlem dayanırım diye düşündüm. kendiniz karar vermeniz gerek bence kişiye göre değişiyor.

Bende cektirmisstim tabi ben 2019 da çektirdim özelde 500 TL ye anestezi altında cekildim uyandığımda ağrılarım vardı tabiki ama tek gitmeyin anestezide sonra baya sarsiliyorsunuz dusmemeniz acisindan

Bende girmiştim aşırı dayanılmıcak bir sekilde agrısı yok sadece sıvı saldıklarında kasıklarına basınc oluyo o biraz agrı yapıyo o an cıkınca birsey yok
Mrb bende rahim flimi cektircem daha randavu olusturcam yanliz doktorun verdigi kagitta 4 once antibiyotik kullanilmasi gerekiyo ve flime girmeden once agri kesici alin diyo bu ilaclari doktor ne zmn yaziyo bi bilginiz varmi acaba yardimci olursaniz sevinirim randavu gunum gelmeden gitmemmi gerekiyo

Merhaba bana bu sekilde birşey dememişlerdi herhangi bir ilaç kullanımı söylenmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…