Rahim filmi sonucumu yorumlar mısınız , lütfen :(

sallabas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013
119
71
Merhaba arkadaşlar . Yaşım :33 . 5 aydır uğraşıyoruz fakat gebelik olmuyor . Doktorum rahim filmi istedi ,genel anestezi ile çektirdim bugün . sonucumu henüz yorumlatamadım . Lütfen bana yorumlama konusunda yardımcı olun. Raporda şöyle yazıyor:

Uterus hipertrofiktir.
Bilateral tubal geçiş ve vizüalizasyon normaldir.
Kontrol grafisinde periton boşluğuna dağılım normal sınırlardadır.

Filmin resmini atarmisin. Tibbi terimleri tam olarak yorumlayamayiz. Ama flimin resminden belli olur ilacin ulasip ulasmadigi

Himm peki ilac gorebiliyormusun tuplerde gitmisse gozukur benim flimimde anlasiliyordu ilacin heryere ulastigi bakim raporuma cok anlamam ama doktor bi sorun olmadigini tuplerini acik oldugunu solemisti

Bana tıkanıklık açısından normal gibi geldi çünkü benim sağ tarafım tıkalı orda açık açık yazıyordu geçiş yok diye

Radyoloji uzmanlarının kullandığı terimler değişebiliyor'bildiğim kadarıyla sonucu onlar yazıyor yanlış hatırlamıyorsam 10 yıl oldu ben Çektireli bende anestezi almıştım uyanır uyanmaz sordum sonuç nedir diye sen sormadın mı yada neden söylemediler ki

Filmin resmini atarmisin. Tibbi terimleri tam olarak yorumlayamayiz. Ama flimin resminden belli olur ilacin ulasip ulasmadigi
Merhaba , filmimin fotoğrafı bu şekilde. Doktora göre çok problem değilmiş takip gerekecekmiş ama bence bu büyümede sperm ,tüplerim açık olmasına rağmen nasıl ulaşacak ki tüplere ?

İlac Ulasmis gibi duruyor ama rahim sanki buyukmu benmi anlayamadim

bana da herşey normalmiş gibi geldi

İyiki anesteziyle çektirmişsin çok geçmiş olsun bende 25 yaşındayım bugün sabah çektiler ama nasıl çektirler resmen bütün koridor çığlıklarımı duymuş üstüne 3 kez bayıldım ve ayıldım çok çok zordu rabbim herkesin yardımcısı olsun ama bidaha olursa ki böyle birşey kesnlikle anesteziyle yaptırırım yoksa başka şansı yok. Rabbim yardımcınız olsun bebek isteyen herkese de rabbim versin inşaallah

Anestezisşz çok zor oluyo

Bence normal herşey

Bende çektirdim ayın 3 ünde açık çıktı kanamanız varmı 3 gün sürdü antibiyotik kullandım

Uterus hipertrofik demişler, yani rahimde kalınlaşma var gibi anladım. Onun dışında normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…