Rahim filmi sonrası hemen hamilelik oldu mu ?

Kızlar merhabaa bu ay bende çekindim hsg bende de eşimde de sorun yok hsg da temiz iki yıllık evliyim ama olmadı , fakat vardır bununda bir vakti. Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah Bu ay bize doktorum korunun dedi şimdi bende yarın adet başlangıcım bu ay korundum ama ondan sonra çalışmalara başlıcaz doktor adetin 2. Günü gel dedi ama bayrama denk geldiği için diğer aya erteledik. Vardır bunda da bir hayır belkide bu ay hiç bir tedavi olmadan kendim gebe kalıcam bilemeyiz. İnşallah hepimizde güzel haberlerimizi buraya yazarız

Ben de 27 mayısta hsg çektirdim tüplerim açıkmış hala beklemedeyim.dün regl oldum.bu ay olur inşallah yoksa tüp bebeğe başlıcaz artık.1 yıldır deniyoruz olmadı

Bende aynı durumda sayılırım canım, bayrama denk geldiği için gidemedim doktora bu ay kendiliğinden deneyecez ben de eşime diyorum bakarsın bu ay kendiğilinden olur hiç gerek kalmaz doktora, Rabbim hepimize en kısa sürede tattırsın inşallah çift çizgiyi bi göreyim ilk buraya yazacam hemen

Ben de 27 mayısta hsg çektirdim tüplerim açıkmış hala beklemedeyim.dün regl oldum.bu ay olur inşallah yoksa tüp bebeğe başlıcaz artık.1 yıldır deniyoruz olmadı
Benim de temiz çıktı, biz de 1 yıldır deniyoruz benim yaşım da 34 acelem o yüzden inşallah alacağız güzel haberleri

Benim de temiz çıktı, biz de 1 yıldır deniyoruz benim yaşım da 34 acelem o yüzden inşallah alacağız güzel haberleri
İnşallah bu ay alırız canım o güzel haberiburadaki başlıklarda bebek haberlerini görünce mutlu oluyorum umutlanıyorum. Gerçekten çok stresli bir süreçmiş bilseydim böyle olacağını evlenir evlenmez denemeye başlardım

Ayyy ben de aynı şekilde canım bayrama denk geldi gidemedik bende aynı senin gibi dedim eşime bakarsın bu ay Rabbim nasip eder diye , inşallah ikimizde mutlu haberleri yazarız buraya

Kızlar rahim filminiz nasıl geçti ? Çok ağrılımıydı acaba ?
Dayanılmayacak bir ağrı değil canım anlık sürüyor. Stres yaptıkça kendine kastıkça acı artıyor , rahat olunmalı. Ben okuyordum çektirdim Hsg’yi daha sonra okuluma sınava gittim yani düşünün. Abartıldığı kadar bir ağrı değil evet oluyor ama saniyelik hemen geçiyor

Anladım canım
Adet olmayı bekliyorum. 7-11 günler arasında dedi dr
Randevu alacağım bakalım

yüzde 70 oluyor sanırım ya da bizim gibi bahtsızlarda da zamanını bekliyo. mayısta çekildim sonrasında düzensizlik oldu 2ayda 3kez adet geçirdim bu aykide bi türlü sökülmedi hala ... ama yinede ümidim yok

Güzel şeyler olacak inşallah :) her ay biraz daha yaklaşıyoruz bebeğimize

Ben de hsg çekildim haziranda. Bir sıkıntı çıkmadı. Üzerine bu ay adet oldum. Bayrama denk gelmeseydi bu ay aşılama olacaktım, bir sonraki aya kaldı. İnşallah hsg bende de işe yarar aşılamaya gerek kalmadan.
Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim mesajlarınız çok umut dolu gülümsetti herkese karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…