rahim filmi sonrası hamilelik sürecim !!

kumsal92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
6
3
32
Kızlar merhaba,
Aranıza yeni katıldım daha doğrusu sürekli okuyordum buradan ancak sonunda hamileyim ve size bir nebze umut olmak için yazmak istedim.Çünkü bende çok okudum çok araştırdım çok öğrenmek istiyordum
4.5 senelik evliyim ve 1 senedir eşimle çocuk deniyorduk ancak olmuyordu.Doktora gittik her testlerimiz yapıldı eşime de bana da hiçbir problemimiz yoktu. Yumurtlama takibine başladık, klomen + progestan kullandım 2 ay yine olmadı. Yumurtlamam çatlamam hiçbir sıkıntı yoktu 3.ay çatlatma iğneside vuruldum ancak yine tutmadı ve ben sorun yok madem uğraşmak istemiyorum dedim. Doktorum son olarak senden rahim filmi çektirmeni istiyorum dedi. Tamam dedim çektirdim çektirdiğim ay yine kırmızıları gördüm ve artık dedim tamam uğraşmayacağım çünkü psikolojim alt üst oldu.Kırmızıları gördükçe kendime kızıyordum değişik bir ruh haline girdim. Eşimle konustuk çocuk olursa olur Allah bilir dedik ve biz hiç takmadık ve sonra o ay regl olmadım.yine de gecikmiştir dedim sabırla bir hafta bekledim sonra test yaptım ve pozitifi gördüm çok şaşırdıkk :)
Yani arkadaşlar demem o ki herşey kafada bitiyor stres yaptıkça kafaya taktıkça olmuyor ve rahim filminin de etkisi olduğunu düşünüyorum ben.
Allah isteyen herkese versin kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

yenimi belirtileriniz nelerdi

Çok kasıklarım ağrıyordu her an adet olucakmışım gibiydi o sebeple bekledim baya adet olurum diye.akıntım azdı . Sizde de mi aynı belirtiler var
akintim hic yok cnm adet oncesi oldugu gibi 9 10 gun var adetime klomen kullandim bu ay sadece gogus ucunda acima oluyo o kadar

akintim hic yok cnm adet oncesi oldugu gibi 9 10 gun var adetime klomen kullandim bu ay sadece gogus ucunda acima oluyo o kadar
Göğüs acıması da belirtiler arasındaymış canım inşallah pozitifi görürsün allah isteyen bekleyen herkese versin inşallah

K kumsal92 hsg sonucu ne çıkmıştı peki tupler açık miydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…