Rahim filmi sonrasi hamile kalamadim

hazale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
12
4
27
Kizlar merhaba
Gecen ay rahim filmi cektirdim ama hamile kalamadim benim gibi olan varmi cogu kadin hamilelik olusmus sizde varmi bu durum

Bende geçtiğimiz ay çekindim rahım gılmı sonrası ılk reglımı oldum 6 ay doktorum hamıle kalma sansı yuksek dedi o yuzden devam sonrasında artık bakıcaz baska yollara

Bende geçtiğimiz ay çekindim rahım gılmı sonrası ılk reglımı oldum 6 ay doktorum hamıle kalma sansı yuksek dedi o yuzden devam sonrasında artık bakıcaz baska yollara
İnsallah bu ay hamile kaliriz 3 senedir evliyim artik buda olmazsa asilamadan basyalacagiz dedi doktorum

İnsallah bu ay hamile kaliriz 3 senedir evliyim artik buda olmazsa asilamadan basyalacagiz dedi doktorum
Bende 2 senelık evliyim 10-11 aydır korunmuyorum 6 ay dene ve hamile kalmazsan gelme sonra gel dedi yasın gec oldugu için islemlerle yumurtalıklarını harcamak istemiyorum hiçbir sorun yok cunku dedi kısmet artık bakalım 25 yasındayım sizin yaşınız kaç

Ben 28 yasindayim bana 6 ay demedi birde yumurtaliklarim yavas calisiyormus bu sebeple belkide direk asilama demis olabilir

Merhaba, herkes hamile kalacak diye bir şey yok ben de kalamadım. Şans yüksek oluyor ama maalesef bazen de olmayınca olmuyor

Malesef bende bu ay cok umutluydum cekildigi ay hamile kalanlar cok olmus ama bu ay olmadi diger ay bakicam cok umudum yok yoksa asilama dedi umarim bi an once hamile kaliriz

Malesef bende bu ay cok umutluydum cekildigi ay hamile kalanlar cok olmus ama bu ay olmadi diger ay bakicam cok umudum yok yoksa asilama dedi umarim bi an once hamile kaliriz

İnsallah kaliriz evet düşünmek istemiyorum bende benimde hic umudum yok 2. Ay oldu cektireli ama hiçbir belirti yok reglime 1 hafta kaldi olmadi sanirim bende asilama ile basliyorum bu yolculuga

İnsallah kaliriz evet düşünmek istemiyorum bende benimde hic umudum yok 2. Ay oldu cektireli ama hiçbir belirti yok reglime 1 hafta kaldi olmadi sanirim bende asilama ile basliyorum bu yolculuga
Benimde hic umudum yok takip etmiycem bile ovulasyonu bu ay adet olunca direkt asilamaya gidicem

Benimde hic umudum yok takip etmiycem bile ovulasyonu bu ay adet olunca direkt asilamaya gidicem
Canım kaç ay oldu rahim filmi çekileli? Doktorlar genelde rahim filminden sonra 3-4 ay veriyorlar. Benim de 3 ayım var şuan olmazsa aşılama ya da tüpe geçicem. Regl döngünde değişiklik yaptı mı senin rahim filmi?

Kizlar merhaba
Gecen ay rahim filmi cektirdim ama hamile kalamadim benim gibi olan varmi cogu kadin hamilelik olusmus sizde varmi bu durum
Mayısın 6sında çekildim hsg ve hala gebelik yok bi aşılama denedik şimdi tüp bebeğe başladım üstelik hsgde hiçbir şey çıkmadı olur mu acaba diye kafaya takmaktan olmuyor belki de

Kizlar merhaba
İnşallah sonraki ay nasip olur. Bana hsg sonrası kalırsın dediler olmadı. Histeroskopi sonrası kalırsın dediler olmadı. Negatif denemeden sonra kalan çok var dediler gene olmadı. İnşallah size nasip olur

Canim ben rahim filminden sonra ilk adetimi oldum simdi ikinci adeti bekliycem ovulasyon takibi yapmiycam bu ay olmazsa gel asilama yapcaz dedi doktor evet adetlerim gecikirdi bu ay tam zamaninda geldi ve az az oldu bide agrisiz oldu biraz

Canim ben rahim filminden sonra ilk adetimi oldum simdi ikinci adeti bekliycem ovulasyon takibi yapmiycam bu ay olmazsa gel asilama yapcaz dedi doktor evet adetlerim gecikirdi bu ay tam zamaninda geldi ve az az oldu bide agrisiz oldu biraz
Ya ben olmazsa 1 ay sonra yapalım mı aşılamayı dedim hayır 3-4 ay veriyorum ben rahim filminde 3-4 ay olmazsa yaparız ya da tüpe geçeriz dedi. Ama aşılama denemek istiyor doktorum :/ bizde hem bende sıkıntı var hem eşimin değerlerinde. Valla bende ovülasyon takibi falan hiçbir şey yapmıyorum şuan

Benimde öyle canim bende ve esimde sorun var ama direk asilama yapabiliriz dedi bana rahim filmi sonrari bekle vs. Demedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…