Rahim filmi için hastahane önerisi olanlar bi bakabilirmi???

Poison Women

Dünyada evlat gibi insanı kendine çeken, bağ yok
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2016
488
493
Merhabalar kızlar rahim filmi çektirmem gerekiyor, ilk defa çektireceğim biraz korkumda var, istanbul içi bildiğiniz bi hastahane iyi bi doktor önerisi olan varmı (devlet hastaneside olabilir).

Sisli ecomar cok öneriliyor burda cok okudum istanbulda olsaydim oraya giderdim herhalde. Gidenlerde cevap verir insallah.

Bende sonomed'te çektirdim, echormar'ın diğer şubesi. İnanılmaz rahat ve zerre ağrısız geçti hiçbişey hissetmedim anestezisiz
4 ay geçti hamile kalamadım henüz

Şişli echomarda dün çektirdim canım. Jinekoloji muayene gibi ilk başta birşey yerleştiriyor. Sonra ilacı veriyor. İlacı verdiği zaman sadece hani regl olmadan önce hafif bir kasık ağrısı olur ya okadar birkaç saniyelik regl ağrısı diyelim yaşıyorsun bitiyor. başta bende biri diyor çok acıyor biri diyor acımıyor çok şüphede kaldım hatta yattım yastığın kenarlarını sıkıyordum ne yaşayacağımı bilmediğim için ama inan çok rahat geçiyor. Ben çıkıp işe geldim hiç birşey olmamış gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…