Rahim filmi (hsg)

aysssseee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2024
13
2
25
Merhaba arkadaşlar pcosum ve 1 kere kimyasal gebelik yaşadık doktorum kimyasal yaşadığım için tüplerin 1 i kesin açık demişti. Bu gün rahim filmi çekindim ve sol tüpüm tıkalı sağ tüpüm açıkmış doktor 2. Denemede sol tüpünü de açtık dedi. Artık gebelik oluşur mu acaba yaşayan falan var mı bu durumu?

Merhaba arkadaşlar pcosum ve 1 kere kimyasal gebelik yaşadık doktorum kimyasal yaşadığım için tüplerin 1 i kesin açık demişti. Bu gün rahim filmi çekindim ve sol tüpüm tıkalı sağ tüpüm açıkmış doktor 2. Denemede sol tüpünü de açtık dedi. Artık gebelik oluşur mu acaba yaşayan falan var mı bu durumu?
Buradan okuduğum yazılarda çoğu kadının birkaç ay içinde hamile kaldığını duydum. Okurken bile mutlu oluyor insan. Darısı sizin,benim ve isteyen herkesin başına. Bu arada acılı ve ağrılı mı oldu deneyimleriniz nedir?

Buradan okuduğum yazılarda çoğu kadının birkaç ay içinde hamile kaldığını duydum. Okurken bile mutlu oluyor insan. Darısı sizin,benim ve isteyen herkesin başına. Bu arada acılı ve ağrılı mı oldu deneyimleriniz nediamin inşallah ben anestezili çektirdiğim için hiç ağrı sızı hissetmedim

Bende 4 gün önce çektirdim sol tüp kapalıydı açılmış işlemde ve bende pcosum ama hiç gebelik yaşamadım doktor bu ay korunmam gerektiğini söyledi

Buradan okuduğum yazılarda çoğu kadının birkaç ay içinde hamile kaldığını duydum. Okurken bile mutlu oluyor insan. Darısı sizin,benim ve isteyen herkesin başına. Bu arada acılı ve ağrılı mı oldu deneyimleriniz nedir?
Amin inşallah ben anestezili çektirdiğim için hiç ağrı sızı hissetmedim

Merhabalar adetim bitikten sonra 11 temmuzda hsg çekildim 15 temmuza kadar kanamam sürdü normal adet tarihim üzerinden 10 gün geçti hala olmadım 2 gün test yaptım ama negatif çıktı. Normal mi gecikmesi ilk kez başıma böyle bir şey geliyor mart ayında da kimyasal gebelik geçirdim. Bilgisi olan yazabilir mi ? Lütfen

Merhaba açildiysa 3 ile 6 ay içinde gebelik oluşabilir diyorlar bende 5 aylarda çektirmiştim canım ama biz vazgeçtik 😂 dikkat ediyoruz gebelik olması pko var bende de canım inşallah olur 2 güne bir ilişki ve inositol kullan rabbim bilir ol der olur 🙏🏼❤️

X