Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Klom3en kullanmadim sadece iğne. Hakli olabilirsiniz bakalim bu doktor ne diyecek hayirlisi.insallah olur hayırlısıyla inşallah isteyen herkese nasip olaun

Kızlar benim rahim filminde iki tüpten de geçiş yok dendi tüp bebek denedik olmadi bu tupler için laparoskopi yaptırmak ise yarar mi acaba yaptıran var mi. Bİr zararı olur mu

Kızlar benim rahim filminde iki tüpten de geçiş yok dendi tüp bebek denedik olmadi bu tupler için laparoskopi yaptırmak ise yarar mi acaba yaptıran var mi. Bİr zararı olur mu
Öncelikle iki tüpten de geçiş olmadığından kesin emin olmak gerek, iyi bir yerde çekilen filmin uzman bir doktora gösterilmesi gerek derim. Sonra eğer kesin kez doğru ise doktorlar laparoskipi ile tüpleri alıyorlar sanırım, olası tukanıklıklarda birken sıvı veya enfeksiyon rahme akıp tüp bebeğin tutunmasını engellemesin diye, sağlıkçı değilim tabi ama okuduklarımdan öğrendiklerim bunlar, konusunda uzman bir doktora gitmeni tavsiye ederim'geçmiş olsun.

Ben Mersin Universite sinde cektirdim. Zaten film oncesi guclu bi agri kesici icip gelin diyorlar. Film esnasinda sadece birkac saniye sanci oluyor o kadar. Bu kadar buyutulcek birsey yok. Sonuc olarak hamile kalmak icin bu filmi cektiriyoruz. Dogum ve sezeryan i goze alan bizler bi filmden korkmamaliyiz diye dusunuyorum.

Laparoskopi bence yaptirmalisin. Tupler acilabilecek durumdaysa aciyorlar.

Laparoskopi bence yaptirmalisin. Tupler acilabilecek durumdaysa aciyorlar.
Canım benim rahim filmim canli çekilmişti devlet hastanesinde çığlık çığlığa rahim ağzını bulamıyoruz diyemahvettiler bu taraftan poponu kaldır falan derken ben kasilmanin alasını yaşadım o yüzden kesin tani için anestezi li cektiricem laparoskopi konusunda emin değilim eğer yapisiklik tanısi kesinlesirse tuolerde sıvı birikmesi yoksa sıkıntı olmaz deniliyor aslında iki defa da olumsuz tüp bebek denemem var belki de sıvı birikmesi de var bilmiyorum ve adetlerim uzun sürer çamur gibi skinti on güne kadar devam ettiği olur var biseler içerde ama bakalım işin uzmanı doktora mi denk gelmedim anlamadım ki başkent hastanesi tüp bebek kısmı iyi diye gitmiştim ve rahim filmme hiç yapisiklik var demedi kafam çok karışık

Bende başkent hastanesinde çektirmeyi düşünüyorum iyi değil mi sence? Başka yerde mi çektirmeliyim ki?

Bende başkent hastanesinde çektirmeyi düşünüyorum iyi değil mi sence? Başka yerde mi çektirmeliyim ki?
Ben başka bir yerde çektirdim cnm başkent de tüp bebek yaptırdım ama rahim filmimi gördü yapan doktor ve yapisikliktan bahsetmedi hiç doğrudan tüp yaptı iki defa tutmadı. Rahim filmimin üstünden 4 aşılama iki tüp bebek deneyimim oldu suan tuplerimin durumu ne hiç bilmiyorum onun için yeniden cektirevem yer arıyorum

Allah yardim etsin canim insallah bundan sonra tutar

Anladım canım inşallah iyi biryer bulup çektirirsin ve sorun çıkmaz.

muayenede bile ağrım oluyordu anestezili yaptırdım ben hiçbir ağrı hissetmedim uyandığımda kötü de olmadım kusmadım da genel olarak anestezili yapıyorlar benim olduğum yerde

Ben sağlıkçı olduğum için epey indirimli yaptırdım normal ücretin bilmiyorum
tahmini ne kadardır peki yada indirimli hali nekadardı ona göre bi fikir oluşturmaya çalışıyorum yapışıklık şüphesi var dr umun hazırlıklı olmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…