Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Bende öyle düşünüyorum canım konya da çok iyi bir doktor var onunla telefonda görüştük onun yanına gideceğim

Rahim flmi ceklmistim bu ay dun hasta olmam gerekyodu olmadm smdide test yaotim tek cizgi cikti rahm flmindne sonra hastalik geckr mi ki

Kizlar, 1 hafta once cektirdim rahim filmini, ve dün bugun cok akintim var sari sari, kokulu bide idrarimi yaparken parca parca beyaz seylerde akip gidiyor. Ne oldugunu cozemedim, siz yasadiysaniz doktor ne dedi ? Doktorum hemen randevu veremiyorum dedi, cildircam, sabir tasi oldum resmen.

Benim de çok ve sarı renkli akıntım olmuştu. Belki verilen ilaçla ilgilidir. İdrarına bişey diyemiyorum idrar yolu enfeksiyonu falan mı var acaba ?

Bnm de 1 hafta oldu ilk 5 gun kahverengi akıntım oldu şimdi normal zamanda nasılsam öyleyim bir problem yok antibiyotik kullandinmi canm sen

Bnm de 1 hafta oldu ilk 5 gun kahverengi akıntım oldu şimdi normal zamanda nasılsam öyleyim bir problem yok antibiyotik kullandinmi canm sen
Benim sadece yapildiktan sonra kanadi, ilk kirmiziydi kahverengine dondu, dahada bisey gelmedi, boyle akintilar geliyo iste parca parca dokuluyor wc'ye yada ped'ime. Evet doktor antibiyotik verdi kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…