Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

hayırlı olsun hemen hsgden sonra mı hamile kaldınız adetin 10.günü çekilcem ama ilişki kaç gün yasak o ay korunmak istemiyorum

Burada da sanırım anestezili çekmiyorlar bakıcam artık duruma.
Sonucu bildirirseniz sevinirim.

hayırlı olsun hemen hsgden sonra mı hamile kaldınız adetin 10.günü çekilcem ama ilişki kaç gün yasak o ay korunmak istemiyorum
Can'ım hsg den 3 ay sonra hamile kaldım.sağ tüpüm açıldı öyle kaldım toksa 2,5 sene bekletti yaramaz beni

Can'ım hsg den 3 ay sonra hamile kaldım.sağ tüpüm açıldı öyle kaldım toksa 2,5 sene bekletti yaramaz beni
ayy maşallah sağlıkla büyüt canım
o zaman iyiki çekilmişsin bende artık çekileyim dedim 1.5 yıl oldu bizimde tüpün nasıl açıldı peki?

ayy maşallah sağlıkla büyüt canım
o zaman iyiki çekilmişsin bende artık çekileyim dedim 1.5 yıl oldu bizimde tüpün nasıl açıldı peki?
Şunu söyleyebilirim ben ikinci defa çektim.ilk defasında doktor açamamış görmüş tıkanıklığı ama bana sesi ki ben orda tıkanıklık olduğuna inanmadım.spazm dır dedi.ama kafamda hep soru işareti kalmıştı canım.2 defa çektirdim ama bu sefer işin ehli Bi kadın vardı o çekti doktor da değildi ama yıllardır bu işi yapıyormuş. açmak için bayağı da uğraştı inan.be bana sesi ki 2-3 aya hamile kalacaksın.ve dediği oldu.köklü ve eski bir hastaneydi ama gayet başarılıydı.ilk defada çeken de bahçeci kliniğinden bir dr du.hesap et artık.bu işler tecrübe ister o yüzden gideceğin yeri iyi araştır derim

anladım canım heyecan bastı inşallah korkulacak bişey yoktur hortum falan veriliyormuş içine değişik aletler görünce benim tansiyonum düşer uzun zaman vijinusmusla uğraşan biri olarak:)

anladım canım heyecan bastı inşallah korkulacak bişey yoktur hortum falan veriliyormuş içine değişik aletler görünce benim tansiyonum düşer uzun zaman vijinusmusla uğraşan biri olarak:)
Yani öyle düşünme sonumda bak bebiş kondu bana.her sıkıntının sonunda selamet vardır.ama öyle dayanılmayacak Bir ağrı değil.bak ben şimdi normal doğum düşünüyorum eminim Can'ım daha gazla acıyacak:))bana sebepsiz infertilite teşhisi koymuştu doktorum.bi sebep bulamıyorduk tüm testleri yaptırmıştık.meğer tüpüm tıkalıymış.bence git be bu işi bitir :))beni de haberdar et lütfen

Hortum dedikleri de 2-3 mm bişey.sakın korkmasın göZün.sen de normal doğum yaparsın sonrasında.hortum değil Bebek çıkacak bide çapını düşün be korkma :))

ederim tabi canım inşallah tüplerim açık çıkar asıl aksi çıkarsa o zaman zor 5 dklık bi acıya bebişim için katlanmam mı inşallah hayırlısı ile herşey güzel olacak:)

Hortum dedikleri de 2-3 mm bişey.sakın korkmasın göZün.sen de normal doğum yaparsın sonrasında.hortum değil Bebek çıkacak bide çapını düşün be korkma :))
doğru diyosun canım:) iş orası olunca aklım çıkıyor vajiyi yendim ama jinekolog korkumu yenemedim inşallah atlatırım güzel sonuçlar ile..

tüp bebek doktoru ilhami atılgan da hsg çektirdim yapışıklık varmıs tek tarafım kapalımış ama tek tüpüm yeterli olcağından tüp bebek tedavisi yaptık...tecrübelı ve halden anlayan bir doktor...hamile kaldığım için rahatlılıkla söyleyebılırım çok iyi bir doktor.
aklınızda en küçük soru işareti kalamayacak şekıl de bizi aydınlattı..sonrasında başladık.. şimdi den çatlak oluşmasın dıye de ozon kremı tavsiye ettı. böyle doktorlar ıyıkı war. :)))

Bir cok kisi hsg den sonra ilk 3 ay icinde hamile kaliyormus ben bu ay cektirdim ama lekelenmeden dolayi bu ayi bos gecirdim sonucum temiz cikti ins onumuzdeki ay hamile kalirim sizin icin cok sevindim bizim icin dua edin lutfen

İlhami bey hemşerimdir ve gerçekten çık iyi bir dr dur.dbakırda görev yaptığı Zaman'larda da 1 numaraydı kendisi.ınu bulduğunuz için çok şanslısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…