Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Mrb bende yarin cekilecegim seyhan baskentte cok korkuyorum ve stresliyim yzdiklarinizi okudukca rahatliyorum aciya dayanikli biri degilim umarim sıkıntısız cekilirim
Cañim hic korkma tedirgin olacak birsey degil. Insallah agrisiz sizisiz bi film cekinirsin benim gibi ve guzel bi sonuc alirsin

Cañim hic korkma tedirgin olacak birsey degil. Insallah agrisiz sizisiz bi film cekinirsin benim gibi ve guzel bi sonuc alirsin
Cekildim korkulacak gibi degilmis cok az agridi canim o da aleti cikarirken gercekten gozumuzde buyuttugumuz kadar degilmis rabbime binlerce sukur bunu da da atlattim ins sonucta temiz cikar

Geçmiş olsun.
Bende çekildim haftaya 2.kez çekilecem,
Abartıldığı kadar değil eskidenmiş çok agrılı

Merhaba canlar bende bugün çapa devlet hastanesnde çektirdim çok şükür,

Açıkcası çok korkuyordum ama hiç birşey hissetmedim doktor bile şaşırdı acı eşiğim yüksek sanırım hissetmedim bile 1 dakika sürdü kalktım masadan
umarım herkesinki acısız geçer :))))

Geçmiş olsun atlattın çok şükür, demiştim korkulacak bişey yok diye, burayı okuyup korkutuyoruz kendimizi, sonrada özellere bir dünya para veriyor insanlar korkudan.

Geçmiş olsun atlattın çok şükür, demiştim korkulacak bişey yok diye, burayı okuyup korkutuyoruz kendimizi, sonrada özellere bir dünya para veriyor insanlar korkudan.
Aynen canim cok cok sukur biz kendi kendimizi korkutuyormusuz sadece halbuki hic bisey yokmus devlet hastanesi oldugu icin 15 gun sonra alcam rontgeni. Ama doktor iki tupunde acik dedi cok cok sevindim yaaaaa cok sukur

Darisi diger cektiriceklerin basina insallah.

Merhaba kızlar.
Ben de bugün dr'a gittim ve dr HSG istedi.
İnanılmaz korkuyorum.
Anestezili araştırıyorum şuan ama bulunduğum bölgede anestezili bulamadım

Merhaba kızlar.
İnanılmaz korkuyorum.

Korktuğun gibi değil canım ya bosuna anestizi alma bunu kesinlikle yaptırman gerekiyor operasyon değil sadece içine sıvı verdiği için basınç hissetceksin hepsi bu dua et açık olsun aksi durum olursa asıl ozaman korkman gerek ultrason kontrolunden bile kolay bence
Reglinin bitiminden sonraki 3 gün içinde çektiriyorsun hadi cesaret 5 dk bile sürmüyor.iyi şanslar...

Daha vajinal ultrason bile olmadım ki
İlk aşama olarak hsg istemesi çok tuhaf geldi

Gecen ay 27 oldum canim.
hormon testlerin yapildiysa ve uzun suredirde denediniz halde olmuyosa bu yuzden istemistir dr cunku hsg de neyin ne oldugu cok net gorunuyor ve bosuna ufacik bi tikaniklik varsa film cekilirken acilabiliyor ve o ay hamile bile kalabiliyosun bence ertelemeden cektir derim cunku zarari yok yarari ver gercekten korktugun gibi bisey degil aci yok sadece basinc ve islem sonrasinda hafif bi regli agrisi gibi bisi hissediyosun bikac saat sonra oda yok ben cektirmemek icin cok erteledim iyimi cektirdim tek tupum kapaliymis bu yuzden ne kadar sansim var onu biliyorum onumu gorebiliyorum

Bana da bu ay için klomen verdi.
Hsg'yi önümüzdeki aya erteledi çünkü sistemde sigortamız gözükmüyor.
Önümüzdeki ay ister istemez çektiricem

İnşallah hepimiz için en hayırlısı olur.

Merhaba kızlar.
İnanılmaz korkuyorum.
Merhaba geçmiş olsun
Dayanılmıyacak kadar agrı değil işlem toplamda 5 dk bile sürmüyor,boşuna narkoz almayın bu daha kötü

Merhaba geçmiş olsun
Dayanılmıyacak kadar agrı değil işlem toplamda 5 dk bile sürmüyor,boşuna narkoz almayın bu daha kötü.

Merhaba kızlar.
İnanılmaz korkuyorum.
İnan korkulacak korkulacak kadar degilmis bende senin gibi cok korkuyordum cok stresli gittim hemsire cagirdiginda ben vazgectim gelmiyeyim dedim esim yanimdaydi o destek oldu sagolsun sana tavsiyem gitmeden 1 saat once once agri kesici ic ve derin derin nefes al ver cok ise yariyor korktugum kadar olmadigini anladim cok agrimadi dayanacak kadar ki ben agriya dayanamiyan biriyim umarim agrisiz gecer rabbim yardimcin olsun

Amin canım teşekkürler.
İnşallah ben de kolayca atlatabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…