Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Geçmil olsun canım kaan aydosun hastasıyız 1.5 yıldır gebelik elde edemedm .doktor istedi.eşimde tedavi görmekde şuan.canım nerde çekindin ne kadar ücret ödedin.
Sagol cnm G.antep te ozel bi hastenede 300 tlye cektirdim ama daha uyguna ceken arkadaslarimizda varmis

Haber alınca elbette haber veririm.hayırlısı bakalım.görüşmek üzere
Merhabalar canımmm ben bugün hamile olduğumu öğrendim.12 gündür adet olmadım.şiddetli adet Ağrı'ları çektim ve bu yüzden umut etmemiştim ama hamileyimmmmmmmmmmmö

Merhabalar canımmm ben bugün hamile olduğumu öğrendim.12 gündür adet olmadım.şiddetli adet Ağrı'ları çektim ve bu yüzden umut etmemiştim ama hamileyimmmmmmmmmmmö
cok sevindim cnm darisi basimiza insallah Saglicakla kucagina alirsin dogal yollami oldu gebelik ?

cok sevindim cnm darisi basimiza insallah Saglicakla kucagina alirsin dogal yollami oldu gebelik ?
2 başarısız tüp Bebek'ten sonra be 2.defa rahim filmimde sağ tüpümüz kapalı olduğunu işlem sırasında açıldığını öğrendim.3 ay sonra da yani bugün gebe olduğumu öğrendim Can'ım.rabbim sana ve Bebek bekleyen herkese nasip etsin.şokundayım hala o yüzden pek bişey yazamayacam

Ay cok sevindim ya ben olsam mutlluluktan cildirmistim seni anliyabiliyorum hayirli ugurlu olsun

Canim bu duygunun tadini cikar bundan buyuk mutluluk yok bence
Ama gerçekten nasipten öte köy yok..gebeliğim bile sürpriz oldu.üstünde durmadım açıkçası tek gecelik ilişki ile gebe kalmışım.stresin de engellediğine inanıyorum

Ama gerçekten nasipten öte köy yok..gebeliğim bile sürpriz oldu.üstünde durmadım açıkçası tek gecelik ilişki ile gebe kalmışım.stresin de engellediğine inanıyorum
Bende stresin buyuk bi rolu olduguna inaniyorum hem kafa rahat olacak hem beden takilip kalinca olmuyor

Çok şükür kalp atışlarını da duydum miniğimin.anlatılmaz bir duygu.allahım hepinize nasip etsin bana da hayırlı doğumlar
vallahi cok sevindim cnm aynen hayirli dogumlar diliyorum sana saglikla gelsin bebisin hamislerin duasi kabul olurmus bize de nasip olur insallah

vallahi cok sevindim cnm aynen hayirli dogumlar diliyorum sana saglikla gelsin bebisin hamislerin duasi kabul olurmus bize de nasip olur insallah
2,5 sene uğraştım.uğraşmayı bıraktığım ay hamile kaldım.kısmetteyse bulur seni yoksa çaban nafile.o yüzden kadere kısmete inanın canım

2,5 sene uğraştım.uğraşmayı bıraktığım ay hamile kaldım.kısmetteyse bulur seni yoksa çaban nafile.o yüzden kadere kısmete inanın canım
Cok dogru diyosun cnm tevekkuldeyim zaten bide herkes tedaviyi biraktigi zman hamile kaliyor napmak lazim bilmiyorum :)

hrkes ole dıyo bzdemı bıraksak napsak tedavıyı.. ama ılk asılamam daha bız bıraz daha calısalm dımı

Özel olmazsa probleminiz var mı varsa nedir?
İlk once vajinusmus ilk bir sene onla ugrastik iliskiye girebildik sonra bebek istedik baktik olmuyor dr ye gittik pko varmis ilac flan fistan derken catlatma ignesi yaptik tutmadi sonra esimde varikosel cikti ameliyt oldu 4 ay oldu olali sonra benim hsgde sol tupum kapali cikti ameliyt oldum laparoskopi histereskopi iste 1 hafta oldu ameliyt olali asilama yapicaz boyle iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…