Rahim filmi/hsg sonrası kanama

fnd_50

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2015
11.267
17.731
34
Kızlar ya geçen hafta pazartesi rahim filmi çektirdim.İlk günler kahverengi lekelenmeler falan oldu sonra pıhtı halimde lavaboya girdikçe parça parça geldi çamur gibi geldi. Şimdi iki gündür kırmızı renge döndü. Ama şöyle bir şey var mesela bugün iki saat spor yaptım atladım zıpladım bir damla bile kan gelmedi oh çok şükür bitti herhalde dedim ama zaten lavaboya girince geliyor bu. Az önce lavaboda gene geldi böyle kırmızı renkte bayağı. Bu durum normal mi yaa. Yarın 8 gün olmuş olacak. Endişelenmeli miyim

Canım benim 5 gün sürdü hatta korktum bitmio die randevu almıştm gidicepim gün kanama kesildi 8 gün bana fazla geldi bileniorum herkesin bünyesi farklı ama yine de bir doktore görünsen iyi olur bence

Ya böyle gün içinde hiçbir şey gelmiyor mesela. Ama lavaboya oturunca geliyor. Ağrım sızım hiçbir şeyim yok. İlk birkaç gün neredeyse hiç birmşey gelmedi sonradan başladı benim gelmeye. Yarın doktora bir sorayım en iyisi ya. Korkmaya başladım. Okudum 9-10 gün gelen de olmuş bazılarında.

Doktorum beni uyarmıştı. Hsg den sonra kahverengi akıntı gelir, akıntın kırmızı olduğundan muhakkak gelmelisin demişti. Benim 3 gün kahverengi geldi. İlk gün daha yoğun, giderek azaldı.

Doktorum beni uyarmıştı. Hsg den sonra kahverengi akıntı gelir, akıntın kırmızı olduğundan muhakkak gelmelisin demişti. Benim 3 gün kahverengi geldi. İlk gün daha yoğun, giderek azaldı.
Hiç beni uyarmadı ya bugün hatta sordum 15 güne kadar normal dedi. Neye güvenelim biz şimdi

Ben güvenemiyorum maalesef ve yarın gideceğim çok fena haldeyim acı cekiyorun

Ben plastik uçla oldum. Sizin ki nasıldı? Doktorumun yönlendirmeleri hep doğru çıktı, bu yüzden güveniyorum. Anestesiziz yapalım dedi ucu çekince acın kalmayacak dedi. Filmi çekerken şimdi iğne batması hissedicen, ilacı verirken ağrı hissedicen falan dedi hepsini yaşadım, sağ kasığım ilacı verirken çok ağrıdı ama 30 snye kadar. Dayanılmayacak ağrı değildi. Regl sancısının bir tık üstü. Sonrasında hiçbir ağrı olmadı.

Demir uç çok acıtıyormuş, doktorum böyle söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…