rahim filmi fiyat

nurella01

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
157
41
32
merhaba cuma gumu rahim filmi randevum var. anestesisiz 5bin dediler. ozel burasi sizce fiyat nasil? sizler nekadar çekildiniz

Bn gecen ay özelde anestezili 2.500 çektrdım

Bu rakamları duyunca çok uyguna çekilmişim

Geçen ay çekildim muayaneye ücretiyle filme 4100₺ para verdim çok pahalıya çekilmişim

2200 anestezili. 5 cok fazla. Ne harcanıyor ki. Doktorun bes dk sini aliyor. Anestezi teknikeri gelip bes dk uyutup gidiyor. Ortam röntgen odasi. O paralari hizmet kalitesi farkina veriyorsunuz ama cekim hizmeti degil hosgeldiniz hanımefendi diyen kizin gitim kusami daha iyi oluyor, bindiginiz hastane asansoru son model oluyor, aydinlatmalar bekleme salonunu daha iyi aydinlatiyor falan. Yani o paralari standart bir islem icin vermeyin

Aralık ayında Fatih Hekimoğlu’da 700₺’ya çekildim. Anestezisizdi ve hiç canım acımadı. Aşırı rahattı korkarak girmiştim gülerek çıktım. Sonra da hamile kaldım zaten.

Aralık ayında Fatih Hekimoğlu’da 700₺’ya çekildim. Anestezisizdi ve hiç canım acımadı. Aşırı rahattı korkarak girmiştim gülerek çıktım. Sonra da hamile kaldım zaten.

Cevabınız için teşekkür ederim yerin isminide verebilirmisiniz
Geçen ay ben 900 e çektirmiştim fatih Hekimoğlu canım ağrısız sızısız ama ben çok gergindim boş yerek o kadar sıkıntı yapmışım kendime korkarak

merhaba cuma gumu rahim filmi randevum var. anestesisiz 5bin dediler. ozel burasi sizce fiyat nasil? sizler nekadar çekildiniz
4200 aneztezili olarak fiyat aldım özel hastane. 5bin aneztezili dır bence emin misiniz çok pahalı çünkü. Aneztesi olmadan 2500 - 3000 aralığında genelde fiyatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…