Rahim filmi devlet hastanesi ücreti varmı kızlar ?

Eglencesineee344

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
323
152
Kızlar yakın zaman da adet olur olmaz randevu almaya gidicem rahim filmi için . Süreç nasıl ilerliyor anestezi olmadan ilerliyormuş çok acı var mı Bir de masrafları neler tecrübesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Canım merhaba bende pcosum 2 yıldır bebek denemesindeyiz geçtiğimiz Aralık'ta çektik rahim filmini ben özelde 1700e çektim ama anestezili bir şekilde çünkü vajinismus geçirdiğim için alttan muayenede bile çok zorlanıyordum o yüzden canlı istemedim yarım saatlik bişeydi uyandığımda hafif regl ağrım vardı o kadar sonra günlük yaşantına devam ediyorsun canlı olsa da o kadar çok çok acılı birşey olacağını zannetmem sonucum temizdi hemen çıkıyor zaten sadece birazcık kanama oluyor çok az

Eğer özel klinikte yaptırırsanız anestezili veya anestezisiz seçeneğini siz seçiyorsunuz. Anestezi istiyorsanız arada fiyat farkı oluyor. Ben anestezi almadan yaptırmıştım. Ağrıyor evet. Ama dayanılmayacak bir ağrı değil. 10 dakikalık işlem. 3000 tl yaptırmıştım şubat ayında

Ben devlette yaptiricam cnm

Ayrıca masadan kalkar kalkmaz koşa koşa merdivenlerden eşimin yanına çıktım. Günlük yaşantınıza hemen dönüyorsunuz :)

Hahaha mantıklıymış yarın direkt eczaneye gider sorarım ay yarın pazardı tüh ilacın ismini bilmediğim için bilgi verirler mi bilmiyorum
Çok heyecanlıyım ben bir yandan hem rahim filmi femara çatlatma iğnesi derken bir ayda 3 şey deneyeceğiz �nşallah bu ay pozitifi görürüm çünkü gerçekten artık çok istiyorum gurbetteyim kimsem yok arkadaş olur bana evladım Rabbim ettiğimiz duaları karşılıksız bırakmasın

Hahaha mantıklıymış yarın direkt eczaneye gider sorarım ay yarın pazardı tüh ilacın ismini bilmediğim için bilgi verirler mi bilmiyorum

Semtinizdeki nöbetçi eczanenin numarasını internetten bulup arayabilirsin, zaten bir tane ilaç var sanırım, yardımcı olurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…