Jinekoloji Rahim filmi cektirenler

Ceylan2661

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
12
14
41
İyi günler arkadaşlar devlet hastanesinde rahim filmi cektirdiniz mi ücret ödediniz mi doktorum bana kartvizit verdi buradan ilaç getirtirip rahim filmi çekilecek dedi ilaç hakkında bir bilgiye ulaşamadım güvenemedim açıkçası da 125 Euro fiyatı ilacda eczaneden değil elden teslim edilecek

Merhaba ben çektirdim bir reçete yazdılar eczaneden aldım ama 20 tl gibi bir fiyatı vardı, haziran ayında çektirdim bu arada sizinki neden o kadar pahalı acaba. Bunun dışında herhangi bir ödeme de almadılar

Merhaba ben çektirdim bir reçete yazdılar eczaneden aldım ama 20 tl gibi bir fiyatı vardı, haziran ayında çektirdim bu arada sizinki neden o kadar pahalı acaba. Bunun dışında herhangi bir ödeme de almadılar
Merhaba ben çektirdim bir reçete yazdılar eczaneden aldım ama 20 tl gibi bir fiyatı vardı, haziran ayında çektirdim bu arada sizinki neden o kadar pahalı acaba. Bunun dışında herhangi bir ödeme de almadıl

Bı ilaç firmasıymis yurtdışından geldiği için dedi aradığım kişi sanırım ilaç firması ile anlaşmalı doktor guvenemedim
Ayrıca doktor kendi odasında ultrasonla çekileceğini söyledi ne kadar doğru olur bilemedim

Siz hsg olduguna emin misiniz çünkü hsg doktor odasında nasıl çekilir bilemedim röntgen ile çekiliyor. Önce rahime spekulum yerleştirip ilaçlı sıvı veriyorlar daha sonra da rahmin röntgenle görüntüsünü alıyorlar ultrason çekilmiyor

Evet rahmin görüntülenmesi bu ilaçla daha kolay ağrısız dedi doktor Exem foat kit adlı bir ilaç güvenemedim bir türlü rahim filmi hakkında böyle birşey duymadim en iyisi doktorla görüşüp normal hsg istemek o zaman tşk ederim cevabınız için

Doktorunuz en doğrusunu bilir belkide yeni bir teknolojidir bilemiyorum

Merhaba bende devlette çekilmek istiyorum da önceden emar merkezinde çekildim süresi geçtiği için doktorum yeniden tazelememi istedi doktorumun yerinde fiyat çok pahalı. Bende devlette olmak istiyorum bunun iÇin hangi bölüme gitmem gerek yada hastane ne hastanesi olması gerekiyor sıra gün mü veriyorlar

Merhaba ben kadın doğum bölümünde randevu aldım regl olunca gittim muayene oldum hoca istek kağıdına hsg istedi regl bitince çektir dedi bölüm sekreterliğinden randevu aldım adetin 9. Günü kanama tamamen bitincd film çekildi

Siz hsg istediğinizi söylediniz dimi yoksa kendisi mi o şekilde istedi.

Siz hsg istediğinizi söylediniz dimi yoksa kendisi mi o şekilde istedi.
Ben hocanın takipli hastasıydım bir kaç ay gebelik olmadığını söyleyince istedi. Normalde en az 1 senelik evli olmanız ve çocuk isteyip olmaması lazım veya kist vs varsa da çekiyorlar sizin sorununuz nedir neden hsg çekilmek istiyorsunuz

Ben 5 senelik evliyim. 3.5 senedir çocugum olmuyor iki kez kürtaj oldum 2019 da hsg çekildim emar merkezinde şuan çapada Yani devlet hastanesinde rapor çıkarılacak direk tüp bebek için. Ancak tedavim bahçecide olucak. Bahçeci de hsg yi yeniden çekilmemi istedi bende eskiden çekildiğim yere sordum 1500 tl dedi devlette olayım bu sefer dedim ama devlet direk yapar mı diye sordum size ondan.

3.5 senedir gebelik istediğinizi ama olmadığını söylerseniz bence hsg çekerler ama iki defa kürtaj olabildiğinize göre tüp kapalı olamaz ki, hsg çekildikten önce mi olmuştu sonra mı düşükleriniz. Belki yapışıklık var mı diye bakmak için istiyolardır ama yüzde doksan ilk sonucunuz ile aynı çıkar sizin

İki kürtaj olduktan sonra hemen çekildi hsg temiz çıktı ancak 3 sene geçtiği için bahçecideki doktorum tekrardan istedi sonradan oluşan bşey olmuş olabilir diye. İstek formu da oluşturdu. Sadece merak ettiğim hastane olarak geniş çaplı bir hastanede mi yaparlar yani araştırma hastaneleri mi polikinlikler mi yoksa üniversite hastaneleri mi çeker bu hsgyi az zamanım geldi randevu da zor alınıyor zaten . Senin çektirdiğin hastane ne hastanesi

Ben hacettepede üniversite hastanesinde çekildim, sizde öyle yapabilirsiniz özele para vermek istemiyorsanız. İstanbul'da da vardır muhakkak kadın hastalıkları ile ilgilenen hastaneler nerede çabuk sıra geliyorsa oraya gidersiniz

Mrb bende rahim flimi cektircem daha randavu olusturcam yanliz doktorun verdigi kagitta 4 once antibiyotik kullanilmasi gerekiyo ve flime girmeden once agri kesici alin diyo bu ilaclari doktor ne zmn yaziyo bi bilginiz varmi acaba yardimci olursaniz sevinirim randavu gunum gelmeden gitmemmi gerekiyo

Merhaba, ys bende yarın cektiricemde 700 tl dediler ılac ıcın siz 20 tl deyınce sasırdım ılacın adı neydı acaba ogrenebılırmıyım

Merhaba, ys bende yarın cektiricemde 700 tl dediler ılac ıcın siz 20 tl deyınce sasırdım ılacın adı neydı acaba ogrenebılırmıyım
Hatırlamıyorum malesef ama pahalı bir ilac olmadığından eminim benden başka cektirenlerde vardi onlarada ayni ilac verilmisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…