Rahim filmi çektiren var mı aranızda anestezisiz olarak?

Ben anestezi istedim Dr anestezi iyi bir şey mi korkacak bi şey yok muayenede iyiydin falan dedi, okuduğum yorumlardan çok korkuyordum hatta işlem başlamadan ağladım Dr da internette yorumları okuyup okuyup geliyorsunuz dedi, sonra gerçekten öyle zor olmadığını gördüm, sadece ilacı verirken adet ağrısı gibi oluyor ama hemen geçiyor zaten , gecmis olsun korkmayın inşallah sizinde ağrısız geçer

benim anestezili çekildi. aslında ilkin anestezisiz isteyecektm ama doktor yaptı.. genel olarak bünyeye göre değişiyomuş acı durumu. kimisi acıdan ağlarken kimiside hiç anlamıyomuş. ama tavsiyem anestezili yaptırın ne kadar agrıyacagını bilemezsiniz. zaten 10 15dk uyuyosunuz 1saat sonra ayaklanırsnz

Rahim filmi istendi benden anestezisiz çok zor olduğu söyleniyor ne kadar doğru ne kadar yalan öğrenmek istiyorum çektiren var mı aranızda ve Rahim filmi süreci nasıl oluyor
Ben anestezili çektirdiğim halde ağrım oldu , kesinlikle anestezili yapın çok konforlu, en azından acıyı o anlık hissetmiyorsunuz, bir de anestezi derken genel anestezi değil sedasyon veriliyor damardan , bir tür sakinleştirici, zaten işlem yapılırken herşeyin farkındasınız tamamen bayılmıyorsunuz, bence anestezili yaptırın arada çok fazla ücret farkı da yok, benden önce çıkan 2 anestezisiz yaptıran bayan çok acılıydi, ben ve bir bayan anestezili yaptırdık ve ikimizde sakin ve uyuşuktuk 😅

benim anestezili çekildi. aslında ilkin anestezisiz isteyecektm ama doktor yaptı.. genel olarak bünyeye göre değişiyomuş acı durumu. kimisi acıdan ağlarken kimiside hiç anlamıyomuş. ama tavsiyem anestezili yaptırın ne kadar agrıyacagını bilemezsiniz. zaten 10 15dk uyuyosunuz 1saat sonra ayaklanırsnz
Ben hiç uyumadım neden acaba , sadece kafam dalgındı ve sakinlesmistim, tam bayılmadım neden acaba 🤔

Buradan okuduğum kadarıyla çok ağrılı değil diye düşünmüştüm. Bu sebeple anestezi istememiştim ama hayatımın hatasıymış. Kesinlikle anestezi lazımmış.

Anestezi alma şansınız varsa alın bence yoksa diyecek birşeyim yok. Ben anestezi olmadan çekildim benimki biraz zor oldu çünkü ilaç iki kere geri geldi içeri tam verilemedi sonuncuda basınçlı bir şekilde ilaç verildiği için ben baya acı çekmiştim. Herkesin acılı olmuyormuş benim tüplerim açık olduğu halde zorlanmıştım sebebini hala anlayamıyorum

Ben anestezisiz çekildim sadece hafif regl ağrısı hissettim 2 3 dakika kadar o kadar bana göre anestezi almayı gerektirecek bir işlem değildi. Ama yapılan yere ve cihaza göre değişiyor sanırım kimisi ağrılı diyor.

X