Rahim filmi çekenler buraya

Uzun zamandır foruma girmiyordum. Mesajınıza cevap vermek için girdim.

2 gün önce özelde yaptıracak olmama rağmen bu mesajınızı okuyup hsg çektirmekten vazgeçmiştim. Sonra Allahtan daha farklı mesajları okuyup ikna oldum ve çektirebileceğim son günde randevu alıp çektirdim.

Kesinlikle inanılmaz tatlı bir canım olmasına en ufak acıya bile dayanamayan biri olarak;
Bahsettiğiniz gibi bir durum asla yok diyebilirim. İlk aşama zaten klasik muayene gibi. İlaç verirken de regl sancısı hissediyorsunuz.
Siz öyle bir anlatmışsınız ki sanki benim gibi kararsızlar çektirsin diye değil tam tersi çektirmesin diye olmuş. Üstelik mecburen çektirmesi gerekenler varken insanları böyle korkutmuş olmak ne kötü..

Vallahi bu arkadas az yazmis. Kiza yuklenmis herkes ama az yazmis az. Cekilirken ayri aci eve geldim yemin ederim basimi kapilara vurdumki bayilayim aciyi hissetmeyim diye. Ben anlamadim bize verilen ilacla sizinki farklimi nedir. Aci esigim cokta dusuk degildir. Ama cigliklarimi ta disarda bejleyen yakinlarim duymus. Sorasinda eve geldim hala yandim yandim. Bu arkadas az bile yazmis. Yemin ederim az bile yazmid. İster kizin ister korkutma insanlari deyin yasadigim aciyi bir Allah bir ben biliyorum. Ben kurtajada girdim canli canli onda bule ciglik atmadim bunda cigliklar attim. Benden onceki girende attii ben yan odadaydim. Ha devaminda yani hsg bittikten sonra ben kendime zor geldim saatlerce kivranmaya devam ettim acidan ama benle beraber girenler hsgden sonra cabuk toparladi. Hsg bitiminden sonrasi icin herkes ayni olmaz benim kdr aci cekmeyebilirsiniz ama hsg cekilirken hepimiz ayni cigligi bastik. Burda aksini yazanlarda helal olsun size valla. Sizleri okuyup okuyup ohh iyi acisizmis diyip rahat rahat girdim dunyam karardi o hsg masasinda. En azindan kendimi hazirlardim acidan ciglik atabilirsin diye. Ama sayenizde amaan aci maci yokmus deyip, kendimi telkin etmeyip dehset aci cektim sagolun!!!

geçmiş olsun, sabah çektirdim, sizin yazdığınızı okuyup girdim, ödüm koptu. 3 dakıka sonra bitti dediler, bence sizin maki ne eski usul makınaydı, ben hissetmedim bile, ufak bi karın agrısı yasadım o kadar.

Merhabaaaaa
Bende 13 Ekim’de anastezili İbrahim filmi çekildim
Uyandım sadece hafif adet olacak ona gibi sancım oldu o kadarcıkkk

Öncelikle sizin adınıza üzüldüm bende çekildim 3 gün oldu size ilaç bişey vermiyor mu doktorlarınız anlamadım ki canlı canlı çok tuhaf. Ben araştırma hastanesinde oldum mis gibi anestezi verdiler hiç hgs nedir bilmiyorım diyebilirim en son odaya gelen doktorum herşey yolunda tüplerin açık dediğini duydum. Bu özeller biraz daha acımasız demek ki bu işleri yaparken parayı al geç karşıya hesabı gibi iyi Rabbim muhtaç etmedi özellere bnde en son oraya gidecektim ki araştırmada doktora gittim ben hgs istyrm dedi bir sevindim ki benimde prolaktinim yüksek sadece dostinex mi verdiler sizede merak ettim.

Valla bende çekildim hem de iki kez. İlki biraz ağrılı oldu çünkü makine teknolojik değildi. Rahim ağzını pensle aşağı falan çekmişleridi bu işlem ağrı yapmıştı bende ama çığlık atacak kadar değil. REngl ağrısı yaşamıştım ve biraz sürmüştü bu ağrı. Kanamam da oldu 2 gün lekeli şekilde. Ama dediğiniz gibi yine olmadı.

Hele ki ikinci çektirdiğim de c kollu makinede çektiler. Hadi hocam başlamayacak mısınız dediğimde bitirmişti bile düşünün yani sıfır ağrı. İkisini de özel de çektirmiştim. 2. çektirdiğim bir görüntüleme merkeziydi. Yine çektirecek olsam orada çektirirm.

Özelde mi çektirdiniz fiyat ne kadar dı aceba

Mrb arkadaşa katılıyorum ben iki tane normal dohum yaptım ama böyle bi acı görmedim tarifi yok çektireli 5 gün oldu halen o piskolojiden çıkamadım bende buralarda okuduklarıma güvenerek çok rahat gittim tek başıma ama inanılmaz bi ağrıydı dönüşte takside bayılmíşim taksici eşimi aramış benim tlmden eşim gelip aldı beni sakın kimse yanlız gitmesin ve mümkünse anastezi ile yaptırın şu an doğumdan bile korkuyorum artık..

1 hafta önce çektirdim..
Acısız, ağrısız, çok çok basit bir şekilde..
Bence doktor, cihazlar ve çekilen merkez en önemli faktör ağrı olup olmaması konusunda..
İstanbul’da olanlara şiddetle Şişli Echomar’ı öneriyorum..
Çok iyiler bu işte ve cihazları son teknoloji, C kollu..
Üstelik belirtmeliyim ki, canım aşırı tatlıdır acı eşiğim çok düşüktür benim.. Ben “acımadı” diyorsam kesinlikle herkes gitsin orda çektirsin..
Ücret anestezisiz 800 tl, anestezi isterseniz +500 tl daha..

Bende buradaki yorumları görünce çok korkmuştum gitmeden gece antibiyotik içtim ne ağrı ne sancı hissettim 10 dakikalık bir işlem evet biraz rahatsız ediyor bir an önce bitsin diyorsunuz ama korkulcak bisey yokmuş sanırım gittiğiniz yer ve cihazlar etkiliyor

Bende çektirdim Ocak ayında kardeşim verdi anesteziyi ve hiç acı çekmedim haliyle bikaç saat uyuşukluk oluyor ama geçiyor iki gün ilişki yok dedi yapmadık geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ne korkacak nede tedirgin olacak bir durum yok canım geçmiş olsun yinede

Acaba fiyatlar mı artmış. Ben aynı dönemde Kadıköyde 450₺ ye çektirdim. Sonomedde. 800₺ çokmuş.
Benim girdiğim de C kolluydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…